Jump to content

amonT

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About amonT

 • Rank
  Newbie
 1. Witajcie, Zainstalowałem właśnie używaego Radeona r9 290, wcześniej miałem 5830 potem przez jakiś czas tylko itnegrę. Problem w tym, że system zwolnił, kursor się zawiesza. Odinstalowałem stare sterowniki przez Display Driver Uninstaller, zainstalowałem aktualne i nic się nie zmieniło. Windows 8,1 64 PSU Corsiar CS650M 650w nowy CPU 4670k MOBO MSI z87 g45 RAM Hyperx Savage 2400 2x8gb Macie jakieś pomysły w czym może być problem? Czy radeon którego właśnie kupiłem jest uszkodzony? Edit: doszedłem, że problem powodował sterownik sieci, po odinstalowaniu killer network wszystko wróciło do normy.
 2. Mobo: MSI Z87 G43 nie gaming Proc: 4670k Ram: Kingston HyperX blu 4G x2 1600 c9 1,65v Zasilacz: OCZ stealth extreme2 500w Mobo i procka używam od roku i pierwsze co zrobiłem to odpaliłem OC genie. System był stabilny. Podkręcałem ręcznie i też uzyskałem stabilność. Z ciekawości chciałem sprawdzić temperatury na domyślnych wartościach. Zresetowałem bios i kultury mojemu zdziwieniu, system zamraża się w losowych miejscach, o stress testach nie wspominając. Zaktualizowałem bios do wersji beta. Sprawdziłem RAM memtestem przez całą noc. Wyjąłem jedną kość. Odpaliłem na zintegrowanej karcie graficznej. Zmieniłem zasilacz na starego pocztowego fortona 350w i podłączyłem tyko mobo i ssd do systemu. Odpaliłem win 7 zamiast mojej 8.1. I skończyły mi się pomysły... Co może być nie tak? Wolałbym nie wysyłać do serwisu bo mam sporo pracy na tym komputerze. Moich ramów nie ma na liście wspieranych płyty głównej, może to jest problem?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.