Jump to content

FollowMe

Użytkownik
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About FollowMe

 • Rank
  Newbie
 1. Chce tylko być pewny .... Do zamknięcia
 2. Czyli składam sobie ten zestaw, wszystko do siebie pasuje zasilacz wszystko uciągnie i będzie git? I conajmniej 2 lata pogram w sobie jakieś nowsze tytuły. I czy bez SSD komputer , aż tak strasznie muli? I czy bezpiecznie mogę zamówic na morele z montażem ?
 3. Nie no to spoko, procka nie będę podkręcał bo nie moge chyba , że jest jakas alternatywa z końcówką "K" ? Bo karta ma już OC
 4. Takie coś też dostane w zestawie? http://scr.hu/1x3t/ndwq7
 5. A masz jakieś inne sklepy, które znasz? Kupowaleś coś z morele? Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
 6. Co do morele ten post http://www.forumpc.pl/topic/238683-ostrzegam-przed-zakupami-w-morelenet/ to prawda i komentarze pod nim? Bo nie są zbyt pochlebne. Czy oni wysyłają mi wszystkie moje pudełka z osprzętowania bo powinny się tam znajdować sterowniki. Jakbyś mógł dołożyć jakiś mocniejszy zasilacz jeszcze tak optymalny żebym za rok nie musiał zmieniać nie wiadomo po ile procek i karta żre :D , sorry , że Cie tak męcze :(
 7. No okej, czyli mogę składać ten zestaw, który mi złożyłes i być pewny, że wszystko do siebie pasuje? I nie muszę w obecnej chwili mieć Lepszego Chłodzenia tylko to co mi przyjdzie, oraz czy ten zasilacz uciągnie to wszystko. Bo widzę, że na forum dużo ludzi ma dużo wentylatorów, a radiator jest w zestawie?
 8. A Windows 7? Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
 9. A te płytkę z Windowsem Trzeba kupić, czy może morele ma jakieś gratisy? Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
 10. Czyli będę mógł zamawiać, a powiedz mi do tego zestawu trzeba będzie jakieś dodatkowe chłodzenie czy coś bo tak oglądam filmiki i niektórzy mają. I jeszcze jak jest z windowsem po pierwszym odpaleniu komputera co się będzie pojawiać ?
 11. No dzięki dzięki, tylko nie wiem czy na tym morele można się dogadać i zamówić czy mam drukować i do informatyka w mieście , są zaufani? Nie zmieniaja części czy tam nie wsadzają gorszych etc. ?
 12. A np Watch Dogs na średnich , lub Wiedzmin 3 ?
 13. Na przykład czy BF4 poszedłby na ultra? I czy nowsze gry, które będą wychodzić pójdą przynajmniej na średnich.
 14. Dzięki, jeszcze pytanko czy na tym PC spokojnie sobie pogram np. w BF4 i nowsze tytuły , które będą wychodzić? Czy dysk SSD jest mocno potrzebny, czy bez niego aż tak strasznie muli PC? I czy po dokupieniiu tego dysku trzeba robić format ?
 15. To zkleił byś jakis zestaw do tej kwoty tak żeby był już z tym co preferujesz , jak najlepszą kartą do tej kwoty. Ktoś mi pisał jeszcze coś o jakimś dysku SSD . Ratujcie :D
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.