Jump to content

SilverWinged

Użytkownik
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by SilverWinged

  1. Witam, zwracam się do Was z prośbą o złożenie komputera do gier i tworzenia grafik w programach typu Photoshop itp. Chciałbym, żeby zestaw zawierał sam komputer i oddzielnie poprosiłbym o propozycje monitora z niezbyt wygórowaną ceną i jak najlepszą jakością ;) Cena, tak jak w temacie do 3000zł (+/- 300zł)
  2. Dzięki, za szybką odpowiedź, ale mam pytanie, a mianowicie, czy zmiana karty graficznej na jakiegoś Geforce'a w tej cenie miałaby duży wpływ na wydajność komputera? Wszystkie komputery które miałem zawierały wyżej wymienioną GPU i chyba stałem się lekkim "fanboyem", stąd to pytanie :P
  3. Witam, Jako, że jestem jeszcze trochę "zielony" w temacie składania komputerów, zwracam się do Was o pomoc. Chciałbym, żeby w granicy do 3000zł (ewentualnie 200-300zł więcej, jeśli będzie trzeba) znalazł się komputer oraz monitor. Sprzęt będzie służył głównie do gier, ale pewnie też nie raz będę na nim oglądał filmy ;)
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.