Jump to content

piXa97

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About piXa97

 • Rank
  Newbie
 1. Nie lepiej byloby odpuścić dysk HDD, kupić i5, a później dokupić dysk HDD?
 2. Aktualnie eMachines e525 na jakimś pentiumie chyba, marność taka że głowa mała procesor bodaj 1,6ghz, 2gb ramu i dysk 160gb (starczał). Oczywiście oczekuje dosyć dużego wzrostu wydajności. Jedyne co wystarczało to dysk, większość wtyczek VST w ogóle nie działała.
 3. Myślałem też nad dyskiem 120gb, i aktualnie mam dość mocno zasyfionego laptopa i 160 gb spokojnie starcza. Myśle że 120 równiez bez problemu może starczyć :). Akurat sampli nie zbieram, jedynie banki do syntezatorów :) Zawsze można rozbudować komputer o dysk hdd.
 4. Skoro liczy się szybkość zegara i ilość rdzeni, dlaczego nie powinienem skłaniać się w stronę procesorów AMD?
 5. Oczywiście nie wliczałem w cenę karty dźwiękowej. Za 1500-1600 zł mogę liczyć na pełny zestaw?
 6. Witam ! Mam w najbliższych planach zakup komputera, jednak musi to być dosyć nietypowy zestaw, ze względu na moje wymagania. Mój budżet jest bardzo niski - 1300 zł. (ew z groszami, nie więcej niż 1400 zł) Moje wymagania: Komputer jak najbardziej wydajny dla programu FL Studio oraz wtyczek VST, zależy mi na dość szybkim renderingu audio itd. W miarę wydajna zintegrowana grafika. Nie mam w planach kupna grafiki, więc zasilacz ma byc po prostu stabilny (pod względem grafiki nie bedzie rozbudowy) W grę wchodzi zakup po jakimś czasie coolera i OC (procesory z odblokowanym mnożnikiem, jeżeli warto, to jak najbardziej jestem otwarty) Proszę o złożenie komputera dla moich wymagań w tym budżecie. Może oczekuje wiele, ale myślę że jeżeli nie zakładam w tej cenie kupna grafiki, mogę liczyć na coś w miarę wydajnego. Teraz jeszcze seria pytań: 1. Co lepsze do moich wymagań, AMD czy Intel? 2. Czy warto w tej cenie kupować procesor z odblokowanym mnożnikiem? (później dokupić cooler i podkręcać?) 3. Która integra jest lepsza, ta w procesorach intela czy amd ? (seria R7 vs Intel HD 4400) Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi, myślę że dobrze zdefiniowałem swoje wymagania. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.