Jump to content

czarek11

Użytkownik
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About czarek11

 • Rank
  Newbie
 1. Tak, tylko czy używając rozdzielacza będę mógł regulować prędkość wentylatorów? Teoretycznie płyta (Asus M5A99FX PRO R2.0) może zmieniać napięcie jednak działa to chyba dość słabo. A gdyby regulator otrzymywał informacje z płyty i odpowiednio regulował napięcie... Jednak takie coś chyba nie istnieje, a ja próbuje to znaleźć.
 2. Witam, niedługo kupię nową obudowę do mojego komputera, obecnie posiadam 3 wentylatory (przód, cpu, tył) nie licząc karty graficznej. W nowej obudowie fabrycznie są już cztery (2 przód, 1 góra, 1 tył) chciałbym zakupić także 2 nowe i zamontować na CPU, a te które mam obecnie zamontować na dół (ew. jeden na górę), trzeci z obecnie posiadanych już się do niczego nie nadaję wiec go nie liczę. Łącznie wychodzi 8 wentylatorów . A tylu gniazd na płycie nie mam. I teraz mogę przejść do pytania: Czy są regulatory obrotów które podłączamy pod gniazdo na płycie i sterują wszystkimi wentylatorami z poziomu systemu np. w Fan Xpert w AISuite II. Mam nadzieje że ktoś będzie wiedział o co mi chodzi . Mniej więcej tak to widzę :
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.