Jump to content

Kowalskit73

Użytkownik
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

Kowalskit73's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

  1. Dziękuję wszystkim za pomoc. Ostatecznie udało się rozwiązać problem przez włączenie opcji "Wiele monitorów" w BIOS-ie.
  2. W sensie, że ma lecieć z HDMI? Jeśli o to chodzi, to tak. Ewentualnie czy może to być problem z wejściem HDMI? W obydwu komputerach przez to wejście obraz nie działa.
  3. Panowie, nie wiem czy dobrze próbuję. Najpierw podłączyłem na kablu hdmi i zasilania oczywiście. Nie działa. Potem na kablu D-SUB i zasilania. Też nie działa. A potem na hdmi i D-SUB razem i też nic. Zmieniłem rozdzielczość na 1920x1080. Co dalej? Może trzeba coś odblokować w BIOS-ie. Będę bardzo wdzięczny za pomoc.
  4. Wesołych świąt, Jestem Jakub i mam problem z monitorem AOC I2269VWM. Mianowicie gdy podłączam go do komputera za pomocą kabla HDMI i D-SUB pojawia się napis "no signal". Próbowałem już na dwóch komputerach i problem ciągle występuje. Zainstalowałem wszystkie sterowniki i nawet wymieniłem kabel hdmi. Niestety wszystko to na nic. PS: Monitor jest oczywiście nowy. Z góry dziękuje za odpowiedź.
×
×
  • Create New...