Skocz do zawartości

PC_Master

Stały użytkownik
 • Zawartość

  110
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

-14 Zła

O PC_Master

 • Tytuł
  Uczestnik

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Koszalin
 1. Efektywność Liquid MetalPad'ów

  E, weź się wstrzymaj. I tak temp. spadły o 15*C na lepszej paście pod IHS...
 2. Efektywność Liquid MetalPad'ów

  IHS założony prawidłowo, pod nim jakaś lepsza pasta zwykła, STG2 albo coś w ten deseń, pół roku temu skalpowałem i już nie pamiętam. Zaraz biorę się za wygrzewanie pada. Procek na pewno wytrzyma tyle czasu w 100*+?
 3. Witam, Po jakim czasie Liquid MetalPad'y Coollabaratory zaczynają być efektywne ? Założyłem je na Korsarzu GTX, wszystko wyczyszczone, pad niedotykany, a jednak temperatury 4790K na stockowych ustawieniach (po skalpie) 85*C pod obciążeniem.
 4. Czyszczenie IHS

  Nie przejmuję się problemami z pastą, bardziej nierozgarniętymi moderatorami for komputerowych :p Btw. MX-2 wiele razy używałem, ale STG2 ani razu, więc chciałem akurat przy nowym PC spróbować. Chyba jednak będę skalpować. 78*C na fabrycznych ustawieniach to ciut za dużo...
 5. Czyszczenie IHS

  Przecież pisałem, że ziarnkiem nie chciało się rozprowadzić -_- Poza tym skąd wiesz co ja robię ? Myślisz, że piszę wszystko czy czytasz mi w myślach ?
 6. Czyszczenie IHS

  Trzydniowego procka nie będę skalpował (chociaż bardzo bym chciał, bo trafiłem na wyjątkowo paskudnie grzejącą się sztukę, prawie jak 4770K). W końcu się udało rozprowadzić, zostawiłem go do "wyschnięcia" na 24h i się już daje.
 7. Czyszczenie IHS

  Tak.
 8. Czyszczenie IHS

  Jak założyłem chłodzenie bez czyszczenia IHS (jedynie podstawę chłodzenia wyczyściłem benzyną z kleju, ale jakąś inną) na przetestowanie podzespołów to w BIOS'ie miałem stabilne 32*C. Później rozmontowałem wszystko na czas transportu, po późniejszym zamontowaniu zauważyłem, że źle założyłem chłodzenie i będzie kolidować z RAM'em no i kicha. Wcześniej docisk wystarczył, żeby pasta sama się rozprowadziła pod jego wpływem, a teraz tak się nie dzieje. Aha i chłodzenie to CM Nepton 240M
 9. Czyszczenie IHS

  Nic nie działa, mówię, że to wina chemii, za bardzo odtłuszczona powierzchnia. Wszystko jest nałożone prawidłowo. Na Windows'ie 100*C po kilku sekundach. W BIOS'ie 60*C (4790K).
 10. Czyszczenie IHS

  No jak nic nie napisałem to chyba oczywiste, że żadnych przeróbek nie było. Więc odpowiadam: folia z chłodzenia leży u mnie w pracy, w śmietniku na drugim końcu miasta i pierwszą rzeczą po jego (chłodzenia) rozpakowaniu było właśnie jej zdjęcie.
 11. Czyszczenie IHS

  Błagam, masz mnie za takiego idiotę ? Nigdzie nie mieli.
 12. Czyszczenie IHS

  Wszystko: pasta, benzyna, chłodzenie, procesor przyszły wczoraj. Myłem 3 razy, jestem pewien, że to wina benzyny.
 13. Czyszczenie IHS

  Jak mam nie drzeć jak do Was nie dociera ??? Pasta świeża, przyszła wczoraj, ZM-STG2 -_-
 14. Czyszczenie IHS

  PASTA ŚLIZGA SIĘ PO CZYSTYM IHS NIE RADIATOR TZW. ZIARNO SIĘ ŚLIZGA, NIE KLEI SIĘ DO POWIERZCHNI Tak trudno to zrozumieć ???
 15. Czyszczenie IHS

  Czy ja nie wyraziłem się jasno ? To pasta się ślizga po powierzchni IHS...
×