Jump to content

PC_Master

Stały użytkownik
 • Posts

  110
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Koszalin

Recent Profile Visitors

3549 profile views

PC_Master's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

-15

Reputation

 1. E, weź się wstrzymaj. I tak temp. spadły o 15*C na lepszej paście pod IHS...
 2. IHS założony prawidłowo, pod nim jakaś lepsza pasta zwykła, STG2 albo coś w ten deseń, pół roku temu skalpowałem i już nie pamiętam. Zaraz biorę się za wygrzewanie pada. Procek na pewno wytrzyma tyle czasu w 100*+?
 3. Witam, Po jakim czasie Liquid MetalPad'y Coollabaratory zaczynają być efektywne ? Założyłem je na Korsarzu GTX, wszystko wyczyszczone, pad niedotykany, a jednak temperatury 4790K na stockowych ustawieniach (po skalpie) 85*C pod obciążeniem.
 4. Nie przejmuję się problemami z pastą, bardziej nierozgarniętymi moderatorami for komputerowych :p Btw. MX-2 wiele razy używałem, ale STG2 ani razu, więc chciałem akurat przy nowym PC spróbować. Chyba jednak będę skalpować. 78*C na fabrycznych ustawieniach to ciut za dużo...
 5. Przecież pisałem, że ziarnkiem nie chciało się rozprowadzić -_- Poza tym skąd wiesz co ja robię ? Myślisz, że piszę wszystko czy czytasz mi w myślach ?
 6. Trzydniowego procka nie będę skalpował (chociaż bardzo bym chciał, bo trafiłem na wyjątkowo paskudnie grzejącą się sztukę, prawie jak 4770K). W końcu się udało rozprowadzić, zostawiłem go do "wyschnięcia" na 24h i się już daje.
 7. Jak założyłem chłodzenie bez czyszczenia IHS (jedynie podstawę chłodzenia wyczyściłem benzyną z kleju, ale jakąś inną) na przetestowanie podzespołów to w BIOS'ie miałem stabilne 32*C. Później rozmontowałem wszystko na czas transportu, po późniejszym zamontowaniu zauważyłem, że źle założyłem chłodzenie i będzie kolidować z RAM'em no i kicha. Wcześniej docisk wystarczył, żeby pasta sama się rozprowadziła pod jego wpływem, a teraz tak się nie dzieje. Aha i chłodzenie to CM Nepton 240M
 8. Nic nie działa, mówię, że to wina chemii, za bardzo odtłuszczona powierzchnia. Wszystko jest nałożone prawidłowo. Na Windows'ie 100*C po kilku sekundach. W BIOS'ie 60*C (4790K).
 9. No jak nic nie napisałem to chyba oczywiste, że żadnych przeróbek nie było. Więc odpowiadam: folia z chłodzenia leży u mnie w pracy, w śmietniku na drugim końcu miasta i pierwszą rzeczą po jego (chłodzenia) rozpakowaniu było właśnie jej zdjęcie.
 10. Błagam, masz mnie za takiego idiotę ? Nigdzie nie mieli.
 11. Wszystko: pasta, benzyna, chłodzenie, procesor przyszły wczoraj. Myłem 3 razy, jestem pewien, że to wina benzyny.
 12. Jak mam nie drzeć jak do Was nie dociera ??? Pasta świeża, przyszła wczoraj, ZM-STG2 -_-
 13. PASTA ŚLIZGA SIĘ PO CZYSTYM IHS NIE RADIATOR TZW. ZIARNO SIĘ ŚLIZGA, NIE KLEI SIĘ DO POWIERZCHNI Tak trudno to zrozumieć ???
 14. Czy ja nie wyraziłem się jasno ? To pasta się ślizga po powierzchni IHS...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.