Jump to content

meowtees

Użytkownik
  • Posts

    2
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by meowtees

  1. http://www.morele.net/inventory/info/r2gl0o/ Teraz jest ok? Czy chodziło Ci raczej o grafikę od MSI (http://www.morele.net/karta-graficzna-msi-geforce-gtx-960-2gb-gddr5-128bit-dvi-hdmi-3xdp-gtx-960-2gd5-721276/ ), ale co do niej mam wątpliwości czy się zmieści do obudowy. Czy wszystko będzie ze sobą współgrać? Dziękuję za odzew Pozdrawiam
  2. Witam Pilnie poszukuję nowego komputera stacjonarnego, który sprostałby oprogramowaniu CADowskiemu i niekoniecznie najnowszym grom. Chciałbym zrezygnować z napędu DVD i dysku HDD, ponieważ już je posiadam. Marzy mi się dysk SSD pod system i CAD. Na podstawie ostatnich propozycji z forum zmontowałem taki zestaw (nieznacznie przekracza 2500). Chciałbym dowiedzieć się czy ten zestaw zadziała i czy może lepiej dołożyć RAM kosztem karty graficznej/procesora http://www.morele.net/inventory/info/VLq0Pn/ Z góry serdecznie dziękuję za wszelkie porady.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.