Jump to content

Niconico

Użytkownik
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Niconico

  1. Witam, chciałbym prosić o pomoc w złożeniu komputera do pracy. Potrzebny jak najszybciej. Maksymalna kwota : 3600 zł Używany do: Ma służyć głównie do pracy w AutoCAD-zie, trochę 3ds Max i Photoshop (proszę największy nacisk położyć na AutoCAD, będzie on używany zarówno w trybie 2D jak i 3D). Kiedy zamierzam kupić komputer? : jak najszybciej, najlepiej na wczoraj Których części potrzebuję : podzespoły + obudowa, bez dodatkowych peryferii Czy będę podkręcać sprzęt? : jeśli kupione części z takim budżetem na to pozwolą to pewnie tak Rozdzielczość mojego monitora i model : nie mam jeszcze nic, ale będę miał 2 monitory, pewnie oba w rozdzielczości FHD, proszę wziąć pod uwagę wyjścia na 2 monitory przy wybieraniu karty graficznej. Możliwe że jeden z tych monitorów będzie miał rozdzielczość 1440p Specjalne wymagania : 8GB RAM (jeśli da radę to więcej), dwa dyski z czego pierwszy to 1TB HDD a drugi to SSD ok. 120GB lub ok. 250GB (zależy na jaki starczy), proszę aby w miarę możliwości wszystko zmieściło się do niedużej obudowy a całość była cicha, jeśli boxowe chłodzenie procesora nie jest zbyt dobre to proszę o dorzucenie jakiegoś lepszego do zestawu Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : nie mam nic Inne : Podobno karty graficzne Quadro lepiej się sprawdzają w programie AutoCAD, jest sens przy takim budżecie brać Quadro? Dziękuję i pozdrawiam
  2. Obudowa Zalman R1 1. Mówią, że jest wyciszana ale czy faktycznie jest cichsza od innych obudów o podobnej cenie? 2. Ta obudowa ma standardowo zamontowany jeden wentylator na przód, jeden na tył i jeden na górę. Czy jest możliwość przepięcia tego górnego na przód tak aby z przodu były dwa i z tyłu jeden?
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.