Jump to content

Michal6

Użytkownik
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

Michal6's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Dobra, poradziłem sobie i jak na razie działa. Trzeba było w ogóle tego APP Center nie instalować i tykać. W BIOS-ie znalazłem opcję ustawienia prędkości obrotów wentylatora i wystarczyło. Niech to będzie przestroga, jeśli chodzi o takie programy, dla innych :)
 2. Witam Mam ostatnio pewien problem z chłodzeniem procesora i5-4460. Chłodzenie jest, jak na razie, boxowe. Płyta główna to: Gigabyte GA-B85M-D3H-A. Przy testach OCCT temperatura nie chce przekroczyć 50 stopni Celsjusza. A taktowanie skacze pomiędzy 3192MHz, a 798 MHz. (Testowałem go, co prawda, krótko w tym programie, jednak wcześniej miałem włączonego Bf-a 4 i temperatura nie chciała przekroczyć tych 50 stopni, a klatki skakały z 80 do 20.) Wygląda to tak, jakby był ustawiony limit na procesorze aby "ucinał" taktowanie w celu zmniejszenia temperatury. Wcześniej tego problemu nie było. Myślę, że może być on związany z instalacją APP Center, który był dołączony razem z mobo. Jest tam aplikacja "Smart Fan", którą można regulować obroty wentylatora. Czy jest możliwość ustawienia takiego "górnego" limitu temperatury dla CPU? W BIOS-ie nie widziałem takiej opcji, a odinstalowanie tego APP Center od Gigabyte pewnie nic nie da, choć mogę spróbować. Z góry dzięki za odpowiedź.
 3. Nie ma zabezpieczenia przed zbyt niskim napięciem na wyjściu.
 4. Co do obudowy będzie to prawdopodobnie zalman z3 jednak nie jestem przekonany co do zasilacza, który wybrałem. Może lepiej byłoby go zmienić?
 5. Cześć, planuję zakup zestawu za 2600zł. Złożyłem coś takiego. Czy wszystko będzie do siebie pasować? Z góry dzięki za odpowiedź.
×
×
 • Create New...