Jump to content

Mido

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Mido

 • Rank
  Newbie
 1. Czołem, niedawno czytałem sobie na reddicie o monitorach Eizo z odświeżaniem 240 Hz i ludzie pisali tam, że to nie jest prawdziwe 240 Hz, zdublowane klatki czy coś takiego. Oraz ktoś powiedział, że stworzenie prawdziwego monitora o takim odświeżaniu jest niemożliwe, gdyż jest limit, którego nie da się przekroczyć. Pytanie do was: czy powyższe informacje są prawdziwe? Oraz jeśli tak, to ile wynosi ten limit? Wiem, że topowi e-sportowi gracze CS:GO używają monitorów 144 Hz. Czy to jest ten limit?
 2. Dzięki wielkie :) Tak wygląda mój zestaw - klik. Teraz wszystko ok? (zmieniłem też RAM)
 3. Prosiłem o podzespoły, które są dostępne w sklepie, a podany przez ciebie zasilacz tego punktu nie spełnia. Co do chłodzenia procesora: czy box nie wystarczy? Jeśli to ma jakieś znaczenie, to od razu mówię, że nie zamierzam niczego podkręcać.
 4. Witam. Jest sobie taki zestaw komputerowy - klik. Proszę was, abyście zamienili płytę główną oraz chłodzenie na takie, które są dostępne w tym sklepie. Całość nie może przekroczyć 5100 PLN (cena do zapłaty, nie "razem"). Monitor zostawcie. Pytałem już na wykopie, ale mnie olali :oops:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.