Jump to content

Chomiczeq

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About Chomiczeq

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

678 profile views
 1. Witam, Mam na płycie B85M-G43 procesor i5 4670k. Po zakupie w 2014 roku testowałem OC i jestem pewny że na tej płycie było to możliwe. Zostawiłem jednak domyślne ustawienia, bo wtedy nie potrzebowałem więcej od procesora. Niedawno aktualizowałem BIOS do 3.9 bo na starym nie działała karta graficzna którą niedawno kupiłem. Ostatnio stwierdziłem że przydałoby się trochę podkręcić procesor bo jest on najsłabszym ogniwem w moim PC. I niestety ku mojemu zdziwieniu wszystkie opcje dotyczące OC są ustawione na Auto i nie da się ich zmienić. Pamięta ktoś czy trzeba było użyć jakiejś specjalnej kombinacji klawiszy? A może w nowym BIOSie jest to zablokowane i już nie podkręcę procesora na tej MoBo?
 2. @Maniakalny - wynika to z charakterystyki zabezpieczenia B. Przy poborze 4600W masz ok. 20A, przy takim prądzie wyłącznik nadmiarowo-prądowy B16 zadziała po około 10-20 minutach. Zależy to też od tego jak masz ciepło w domu, ile bezpieczników obok itd. Poniżej link do wykresu pasmowego zabezpieczeń. https://elektrykadlakazdego.pl/wp-content/uploads/2015/07/Ch-ka-BCD_mod4.png
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.