Jump to content

B@nita

Stały użytkownik
 • Posts

  1477
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  67

B@nita last won the day on February 1

B@nita had the most liked content!

Contact Methods

 • Strona WWW
  http://
 • GG
  0

Profile Information

 • Skąd
  środkowopomorskie

Recent Profile Visitors

7133 profile views

B@nita's Achievements

Rising Star

Rising Star (9/14)

 • Reacting Well Rare
 • Very Popular Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Posting Machine Rare

Recent Badges

271

Reputation

 1. Znowu trolla przywiało, nie klikać bo linki prowadza do strony z trojanem.
 2. Podsumowując, co nas to obchodzi? Kolega wyżej wspomniał coś, że pomyliłeś fora?
 3. Dokładnie, to bzdury nastawione tylko na ilość wyświetleń i zbijanie kasy.
 4. x kom tradycyjnie najdroższy...😂 https://www.electro.pl/komputery-i-tablety/podzespoly-komputerowe/plyty-glowne/plyta-glowna-asrock-b660m-pro-rs?utm_source=ceneo&utm_medium=cpc&utm_content=461028&utm_campaign=2024-02&utm_term=Plyty-glowne&ceneo_spo=false&ceneo_cid=1e74ceec-0a5e-f75b-c284-c2b0bf16f966
 5. Dałem odpowiedź gdzie jej masz szukać. Skoro boisz się laba, znaczy że wiesz doskonale że się tam tylko ośmieszysz, tyle z mojej strony nie mam zamiaru tu więcej spamować. Nara.
 6. Ta odpowiedz wiele wyjaśnia na temat twojej osoby, z takimi tekstami to na wykop a nie tutaj. Napisałem wyżej gdzie możesz znaleźć odpowiedź i tam prędzej ją uzyskasz.
 7. Wyjaśniałem to już nie raz, tam, ci to tez wytłumaczą. Co się tak bronisz przed założeniem tego tematu na bądź co bądź najbardziej poczytnym forum it w tym kraju, wytłumacz to?Boisz się ośmieszenia? I nie uciekaj się do wymijających odpowiedzi. Na co liczysz zakładając temat na dużo mniej popularnym forum? Chcesz z tym "problemem" dotrzeć do większego grona ludzi czy nie?
 8. Nie, nie upadło. Załóż temat, zobaczymy jak Cie objada, tam więcej ludzi w temacie, chyba szybko cię naprostują.🙂 Tez tak uważam, o ile pamiętam ktoś tu też miał jakieś problemy z kompem które znikły po przejściu na 10.
 9. Zainstalowałem ten sterownik, bez żadnych wynalazków typu DDU i póki co śmiga, działa i nic nie wywala. No ale ja jadę na win 10 a nie raku zwanym 11. A tak na marginesie, czy na labie też założyłeś taki temat? Przecież tam dużo więcej użytkowników.
 10. Jeśli towar nie wygląda na zniszczony, nie posiada śladów używania to na jakiej podstawie mogą potrącić? Takie praktyki stosują chyba tylko x kom, morele, czy kompuszrot które tak się afiszują na forach. Przecież kupujący ma prawo otworzyć pudełko i wyjąć towar. Zwracałem dziesiątki razy towary i nigdy mnie nic takiego nie spotkało. Ale nigdy tez nie kupowałem w tych wymienionych "sklepach". Zwykłe sieciówki jak MM, ME itd, podobnie Amazon, zero problemów. Pewno kluczowe jest to, w jakim stanie towar jest zwracany, nawet samo otwieranie i zniszczenie opakowania ma na to wpływ, no ale to już kupujący do siebie mogą mieć pretensje. I warto zrobić zdjęcia przed zapakowaniem, żeby nie wcisnęli kitu, że sam coś zniszczyłeś. Bo ta labie już były podobne uwagi.
 11. Postawić platformę na nowo na jednym dysku na win 10, masz miesiąc na testy systemu. Pozwoli to wyeliminować przynajmniej system jako źródło problemów. Jak się powtórzy zmienić dysk. Zasilacz tez jakiś super nie jest, może warto podmienić i wziąć coś na test.
×
×
 • Create New...