Jump to content

mieciox

Użytkownik
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mieciox

  1. Ja na początku napisałem co chcę kupić i nigdzie nie pytałem o alternatywy. Teraz wiem co chciałem - czyli że nie warto czekać. Dziękuję i pozdrawiam:)
  2. @<a data-cke-saved-href="http://forum.purepc.pl/user/100926-mesjasz/"href="http://forum.purepc.pl/user/100926-mesjasz/" title="Wyświetl profil: MesJasZ" itemprop="creator name" class="author" '="" style="text-decoration: none; color: rgb(139, 31, 38); font-family: Merriweather, Georgia, 'Times New Roman'; font-size: 15px; line-height: 16.8px;">MesJasZ, wydajnościowo owszem, bardzo chętnie. W przypadku używanego boję się jednak co poprzedni właściciel z tym robił i tutaj jeszcze kwestia zasilania. Nie kupię minimalnie tańszej ale wydajniejszej karty żeby musieć od razu zasilacz zmieniać. Póki co, zostaję przy w/w karcie.
  3. Witam. Już jakiś czas temu miałem kupować nową kartę ale sobie jakoś odpuściłem. Teraz jestem bardziej zdecydowany, ale w kartach do ok 1k pln zdaje się, że jest jakiś zastój. Już wcześniej patrzyłem za r9 380. Po przeczytaniu wszystkich możliwych testów i recenzji wybrałem http://www.morele.net/karta-graficzna-asus-r9-380-oc-2gb-gddr5-256-bit-hdmi-2xdvi-dp-strix-r9380-dc2oc-2gd5-gaming-751313/Cena chyba najniższa z tych kart przy względnej wydajności. Zdaje mi się, że nie warto dopłacać do wersji 4gb ani 380X bo różnica w wydajności nie odzwierciedla różnicy w cenie. Chętnie bym poczekał aż wyjdą nowe karty i kupię np 380x w lepszej cenie albo jakieś 290 jeśli jeszcze będzie dostępne... Tylko najważniejsza kwestia - kiedy to będzie?! Może mi to ktoś bardziej obeznany w rynku przybliżyć? Będę bardzo wdzięczny:) Pozdrawiam! P.S. Dopiero kupiłem monitor 1080 więc nie patrzę przyszłościowo na większe rozdzielczości.
  4. Cześć! Co myślicie o podłączeniu jednej z 2 wtyczek zasilania w karcie graficznej do zewnętrznego zasilacza 10A? Zasilacz bardzo stabilny, z małą regulacją. Nie widziałem nigdzie w necie takich pomysłów. Nie wiem teraz czy to takie głupie czy tak proste że nikt tego nie stosuje? Wiem, że lepiej kupić od razu nowy zasilacz ale.... jak wyrzygam wszystko na gpu, na zasilacz braknie więc....
×
×
  • Create New...