Jump to content

Estrax112

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Estrax112

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

74 profile views
 1. Po drobnych modyfikacjach udało się zamówić :) @Ajbak Dziękuję za czujność, monitor zmieniony na VA 144 Mhz Dziękuję jeszcze raz za pomoc.
 2. Dzięki waszym radom i zmianom w promocjach postawiłem finalnie na taki zestaw: https://www.x-kom.pl/lista/haatfh2yv Od razu z monitorem, który wydaje mi się, że spełni moje oczekiwania sprzętowo i wizualnie. Nadal liczę na Wasze sugestie, może jeszcze coś zmienimy :)
 3. Witam serdecznie, przymierzam się do zakupu nowego PC. Mam dość ograniczony budżet (5500 +/- 500zł) czemu nie sprzyja raczej obecna sytuacja na rynku. Komputer będzie stał w dość widocznym miejscu, więc obok wydajności w dużej mierze zależy mi na jego ładnym wyglądzie. Główne czynniki, które biorę pod uwagę to stosunek cena/wydajność, (nie potrzebuję maszyny z kosmicznymi osiągami), bezpieczeństwo oraz oczywiście wspomniany wygląd, czyli ładna obudowa, schludnie wyglądająca Mobo i GPU, dodatkowe bajery RGB (w granicach rozsądku). Bardzo proszę o ocenę złożonego przeze mnie zestawu, sugestie oraz wszelką pomoc. Z góry dziękuję :) https://www.x-kom.pl/lista/pn2hhsnhu
 4. Witam serdecznie, chciałbym zapytać czy jest możliwość jakiegoś rabaciku na poniżej podany zestaw. https://www.x-kom.pl/lista/pn2hhsnhu Przy okazji, bardzo proszę o poradę eksperta, czy przy wyborze komponentów nie popełniłem jakiejś rażącej gafy :D Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.