Jump to content

Metzz

Stały użytkownik
 • Content Count

  63
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutralna

About Metzz

 • Rank
  Uczestnik

Recent Profile Visitors

1455 profile views
 1. Poczytaj o różnicach pomiędzy zadatkiem i zaliczką ;)
 2. To miałeś wybitnego pecha. W moim przypadku doradca ogarnął 3 banki. Decyzje kredytowe mieliśmy w 2 tygodnie od złożenia wniosków. Po kolejnym tygodniu podpisaliśmy umowę kredytową. Na działalności obcięli swoje jeśli chodzi o dochody, ale ogólnie problemów nie mieliśmy żadnych. Przez cały czas wszystko ogarniała za nas doradca, a ja swoje robiłem tylko mailowo.
 3. Gift odnosi się do "serii". Nie do wyniku po chipie. W silnikach grupy VAG bonus wynosi około 10%. Cupra 300 potrafi na hamowni pokazać 335KM.
 4. Teraz tak ;) Dalej nie wiadomo czy wystarczył chip czy to już stage 1 ze zmienionym dolotem czy downpipem ;)
 5. Taką ładną serię Ci wypluło czy był chip?
 6. Za przyspieszanie podczas wyprzedzanie upierdalałbym nogi przy samej [gluteus maximus], żeby taki kloc o niedojebaniu mózgowym nie miał okazji już nigdy niczym przyspieszyć. Jadąc małą pierdółką o symbolicznej mocy 75KM wyjątkowo łatwo wkurwić janusza w passeratti, a wtedy jest problem z wyprzedzeniem.
 7. Szczególnie kiedy ceramika nie jest odpowiednio dogrzana i sucha ;) zdecydowanie nowa definicja "krótkiej drogi hamowania"
 8. Skoro jest budżet to iść w 500GB i zapomnieć o temacie. We wszystkich kompach w biurze mamy 850 evo i nie ma z nimi żadnego problemu.
 9. Patrząc na to co dzisiaj się od**&*@(!la na obwodnicy trójmiasta to wszystkie systemy bezpieczeństwa i elektroniczne wspomagacze przegrywają z głupotą i kiepskim stanem technicznym.
 10. Ten RS w tle już czeka na wymianę silnika czy świeżo po wymianie? ;)
 11. Tutaj nie chodzi o shit czy nie shit. Januesze na tych <span style='color: red;'>[ciach&#33;]</span>ach potrafią jeździć w deszczowy i pochmurny dzień. Dla mnie to ta sama kategoria zjebów, co Mirasy jeżdzące na światłach przeciwmgłowych przy bardzo dobrej widoczności...
 12. Metzz

  Auto Do 60k

  Seria z gościem, który mianuje się znawcą w temacie kupna nowych samochodów była zdecydowanie nie do przejścia...
 13. Na szczęście mam na to guziczek. Zaraz po odpaleniu i zapięciu pasów to kolejna czynność automatycznie do wykonania przed ruszeniem. Boli mnie tylko to, że permanentnie tego nie mogę wyłączyć.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.