Jump to content

Okami

Stały użytkownik
 • Posts

  126
 • Joined

 • Last visited

About Okami

 • Birthday 01/05/1989

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1391 profile views

Okami's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

0

Reputation

 1. Ja niestety takiej możliwości nie mam. Panel przedni zdjęty ale dyski i tak są w oddzielnej i zabudowanej osłonie obudowy. Co mnie zawiodło to max tylko dwa HDD mogę wsadzić. Ale za to ten drugi WD Red ma od 32 do 45 stopni w zależności od upału i obciążenia. A przepływu powietrza tam nie ma żadnego.
 2. A jak z temperaturą w twoim wd gold? Mój w spoczynku ma 42 stopnie przy obciążeniu o 10 więcej. To szumienie raz sie pojawia, szczególni po włączeniu kompa ale po paru... no może po godzinie jakoś przestaje tak szumieć. To trochę dzięk podobny do wiatraczków. Bad sektorów nie ma. Trochę bardziej zastanawia mnie ta temperatura i GMR. https://ibb.co/SX1c9VZ Wszystko inne na zielono. Co prawda zawsze miałem problem z tymi parametrami i co oznaczają.
 3. Jakoś głośno ten dysk szumi, w porównaniu do Seagata barakudy i wd red to jest zdecydowanie najgłośniejszy.
 4. Nie wiem ale czy on tak powinien wyglądać? https://imageupload.io/i/MoULHtH1lW https://imageupload.io/i/eyFKUbmOfg Zboku tylko dwa otwory na dokręcenie, nie pasuje do uniwersalnej kieszeni. ...
 5. Po zastanowieniu itp.itd. zamówiłem WD gold. Mam nadzieję że to dobry wybór.
 6. A Toshiba jest ogólny czy też ma jakieś oznaczenia dyskowe jak WD/Seagate? Bo nie widzę nic takiego a możliwe że źle szukam.
 7. Witam, poszukuje dysku magazynu takiego który pomieści dużo, poleży to tam długo i dosyć tani. Będę na nim przechowywał ważne dla mnie rzeczy, związane z hobby. Konkretnie pliki typu Wideo. Wiem że wymagam bardzo dużo. Ale potrzebuje chociaż nakierowania czego szukać. Kiedyś kupiłem dysk WD Red 4 TG a teraz jest już pełny i potrzebuje jakieś dysku który albo był by lepszy od niego i większy lub podobny o ile ten wybór był dobry. Dyski zew. nie wchodzą w grę bo na nie umieszczam finalne wersje mojego zainteresowania.
 8. Dostałem te listwy, nie wiem czy tak to ma być czy też nie, pudelka podniszczone listwy nie są identyczne. https://ibb.co/1ZZ69mb https://ibb.co/tqsbnZn https://ibb.co/LdbDM7v Nawet śrubkę ma "jedna" inna niż cała reszta i w drugiej listwie takowej nie ma nawet.
 9. To ma sens, szczególnie ze są listwy które nie są takie złe jak myślałem. Zanowie pewnie LF 2001A bo nic lepszego niby nie widziałem a komentarze ma dobre. Ale mimo wszystko dziwnie tanie, moim zdaniem.
 10. Internet światłowód ? więc taki bajer telefoniczny nie jest mi potrzebny Ok, to wezmę 2x https://buy-it.pl/lestar-lf2001a-g-a-kcz-25m-lestar-listwa-przeciwprzepieciowa-lf-2001a-3l-emirfi-25m-czarna-p130141 bo i tak potrzebuje około 10 gniazdek. Szkoda tylko ze nie ma krótszego kabla ale jakoś się go schowa.
 11. Nie mogłem zaleście konkretnie tego LF 2005 3L G-A Dla tego chyba znalazłem te dwa https://www.morele.net/porownaj/616489,1049629,6407127,777375,5825901,1628228,5803565,979472,10234,2116/22/0/ o ile to faktycznie one. https://www.morele.net/listwa-zasilajaca-acar-504wf-przeciwprzepieciowa-5-gniazd-1-5m-czarny-alpacar504wf0n-2116/?sekcja=reviews&reviews_rate=4 https://www.morele.net/listwa-zasilajaca-acar-xp-ultra-przeciwprzepieciowa-5-gniazd-1-5m-szary-alp-acarxpu-1n-10234/ Wiec który był by lepszy? XP ultra czy 504 WF? Jako posiadacz owej wiedzy który Ty byś wybrał?
 12. Rozumiem, nie znam się na tym programowaniu bo nie bardzo wiedział bym o co chodzi wiec pewnie zostało by standardowo do puki bym czegoś nie zauważył. Ok, a możesz powiedzieć mi coś jeszcze na temat tego: acar-xp-ultra acar-504-wf Czy one nie są czasem lepsze od tego eko? Myśle też o tym: LF 2005 3L G-A Bo jak by to powiedzieć, zależny mi na jakości i bezpieczeństwie. Jak twoim zdanie wywiązało by się to wszystko ze swojego zadania? Ogólnie będę się przeprowadzał i będę mieszkał w starym bloku (80 lata) na 3 pietrze. Robiłem generalny remont i wymieniałem tez wszystkie kable. Co prawda martwię się, dlatego mimo wszystko dopytuję. Sam się na tym nie znam, jak czytam opisy itp. to jak widzę ze czegoś jest więcej to wydaje się lepsze. Np: antyprzeciecie z warystorem + spora ilość filtrów wydaje się lepsze niż podobny gdzie brakuje jakiegoś jednego lub dwóch filtrów a zamiast tego jest energio oszczędny (oczywiście to tylko przykład).
 13. Mam jeszcze takie pytanie. U siostry zostaje router https://www.x-kom.pl/p/429209-router-netgear-r6350-1750mb-s-a-b-g-n-ac-usb.html On pociągnie internet 600 mb?
 14. A ta listwa eko acar ma też te filtry itp.? Oraz czy takie odłączanie się nie będzie samo w sobie robiło jakiś zakłóceń lub samo się rozłączać podczas małych przerw, czy bezczynności, jak to bywa w opcji z uśpieniem? Bo tak to może wezmę pod sam pc eko a pod modemy , tv Lestara któregoś z tych wymienionych.
 15. Niestety zmierzenie ile sprzęt by pochłaniał mocy nie mam ? hm... Listwa dla samego klimatyzatora to możne nie taki zły pomysł by był (ale chyba nie ma takich 1 lub 2 gniazdkowych bardzo krótkich)? Coś tak czuję. Ale pierwszy zamysł był taki żeby pod jedna listwę podpiąć około 9 urządzeń 1 tv a reszta to sprzęt PC. Przeglądałem te listwy o których pisałeś, nim człowiek ma większy wybór tym gorzej. Z tego co znalazłem http://www.lestar.pl/pl/produkty/listwy_zasilajacofiltrujace/listwy_zasilajaco_filtrujace/listwy_przeciwprzepieciowe_emirfi_3l/lf530wa_5_3l_ga_kcz_15m,p22151500 http://www.lestar.pl/pl/produkty/listwy_zasilajacofiltrujace/listwy_zasilajaco_filtrujace/listwy_przeciwprzepieciowe_emirfi_3l/lf530wa_5_3l_gb_kcz_15m,p1479695238 Nie wiem czy się to czymś rożni ale to chyba była by dobra listwa? Jeżeli jest jednak coś lepszego prosił bym o link. Co do Acar Eco Plus przeglądając instrukcje gdzie listwa ma 8 gniazdek trochę się gubię w podłączaniu sprzętu. Jak mam to zrozumieć, kiedy na jednej listwie chciał bym PC i Tv? Szczególnie że siedzę dużo przy kompie po pracy, a Tv gra z reguły w tle ? Bo te dwa gniazda niezależne to rozumiem że nie wchodzą po prostu w stan uśpienia czy odłączenia, albo jak to tam działa.
×
×
 • Create New...