Jump to content

Buziek

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Buziek

 • Rank
  Newbie
 1. Monitor mam full HD, ale też już leciwy, więc będę kupował coś nowego. 1080p mi wystarczy, ważne żeby na wysokich detalach (albo ultra :) i bez zaciniania.
 2. Dlaczego tak uważasz? Po pierwsze napisałem, że "raczej" bez zmian, a nie że nie chce nic zmieniać przez kilka lat. A do drugie to po to założyłem temat, żeby zasięgnąć porad osób bardziej doświadczonych, żeby ktoś mi pomógł obrać odpowiedni kierunek w wyborze sprzętu. Jakbym tylko miał własne widzimisie, to bym po prostu kupił to co mi pasuje, a nie zawracał sobie głowy na forum.
 3. Witam, Jak w temacie - zatanawiam się nad nową konfiguracją pod komputer na kilka lat. Mój ocecny już nie daje rady (Core i5-750 + GTX 275, 4GB RAM). O co mi chodzi: nie będę się bawił w OC, zrobiłem się trochę leniwy -_- i wolałbym mieć sprzęt niewymagający zbyt dużo dodatkowej uwagi. Ale raczej coś z wyższej półki, głównie do gier. Czytając o obecnej generacji sprzętu mam trochę mieszane uczucia. Lepiej iść w topowe modele ze "starej" generacji (np. i5-5675C + GTX 970), czy może lepiej trochę poczekać i złożyć coś z nowości (np. i5-6600K + GTX 1070). Albo wymieszać? Oczywiście aspekt finansowy ma tu duże znaczenie - jestem w stanie wydać na kompa z 4k-5k PLN, ale wolałbym nie szaleć za bardzo (dlatego pomijam i7 i GF serię "8"). Jestem natomiast w stanie dopłacić, jeżeli to ma mieć znaczący wpływ na wydajność i możliwość zmian za jakiś czas. Chociaż podejrzewam, że nowy komp mi raczej posłuży przez dobre kilka lat bez zmian. Nie wiem czy jest sens czekać aż ceny GTX 970 spadną po premierze GTX 1070, czy lepiej dopłacić (sporo) i mieć kartę z nowej generacji? Tylko to dopiero początek i pewnie w miarę szybką wyjdą lepsze modele? Czy różnica między i5-5675C, a i5-6600k jest znacząca (pod gry)? Bo cenowo są bardzo podobne. No i socket 1151 bardziej "przyszłościowy". Jest sens czekać na nowe procki? Ogólnie chciałbym kupić dobry sprzęt, ale za rozsądną cenę :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.