Jump to content

vonde

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About vonde

 • Rank
  Newbie
 1. Ten AOC bardzo mi się spodobał, w tej cenie super opcja. Jeszcze raz dziękuję Ci bardzo za pomoc :)
 2. Dzięki wielkie za odpowiedź. Mój budżet na monitor wynosi około 700 zł i zastanawiałem się nad https://www.morele.net/monitor-iiyama-g-master-black-hawk-ge2488hs-b2-649008/ ale tutaj też jestem otwarty na propozycje.
 3. Cześć, Po dłuższej przerwie od korzystania z PC planuję powrót. Chciałem złożyć kompa głównie pod gry, ale do pracy pewnie też (bez jakichś bardziej wymagających programów). Cena jaka mnie interesuję to około 4500 zł, chociaż nie będę płakał jeżeli będę musiał trochę dopłacić (muszę kupić jeszcze jakiś monitor). Poczytałem trochę wątków na forum, wziąłem konfigurację z PurePC za 4200 i trochę ją zmodyfikowałem. Zaznaczę, że jestem kompletnym laikiem, jeżeli chodzi o dobór komponentów i nie wiem czy coś się ze sobą gryzie, czy nie. Bardzo Was proszę o ocenę poniższej konfigurację i rady co wypadałoby zmienić. https://www.morele.net/inventory/info/KTz2Nl/
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.