Jump to content

badi2

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About badi2

 • Rank
  Newbie
 1. Karta muzyczna jest zasilana z osobnego zasilacza.
 2. Jeżeli wyłączę porty USB, to nic ni będzie działać bo klawiatura/mysz mam na USB. Do biosu nie wchodzę codziennie, więc mógłbym to przeżyć podłączając starą klawiaturę PS/2. Jednak główne problemy powoduje karta muzyczna E-MU 0404 USB. Jak tylko pojawia się jakiś dźwięk, to komputer zawiesza się, a wszystko podłączone do USB mruga. W Windowsie przy wyłączonej karcie muzycznej wszystko działa prawidłowo.
 3. Dawno temu miałem Asusa P5B deluxe. Wszystko było fajnie. Potem kupiłem Asrocka H81M-GL. Komputer z nim wariował, nie było dźwięku, klawiatura mrugająca, zawieszanie się. W biosie doszedłem do opcji "USB 3.0 mode", przełączyłem na disabled. Wtedy już nie było żadnych problemów. Teraz kupiłem tytułowego Asusa. Wróciły kłopoty z Asrocka. Gdzie w Asusie wyłączyć USB 3.0? Obojętnie jak, zmodyfikować bios, spalić, zniszczyć, byleby go nie było. Bios miałem najnowszy i nic, teraz mam nieoficjalny i też nic z tego. Nie wiem czy to ja jestem głupi że nie widzę takiej opcji, czy płyta jest przeklęta i nadaje się do kosza. System to Windows 7 x64, ale już w biosie są problemy z mrugającą klawiaturą. W załączniku fotografie instrukcji, jakie mam nic nie dające opcje w biosie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.