Jump to content

Snorliee

Użytkownik
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Snorliee

  1. https://www.morele.net/inventory/info/y9EUgN/ wybrałem inny zasilacz (czas wysyłki) płytę oraz ram (inna kolorystyka) a także dodałem 2 obudowy z oknem? Czy obie będą pasowy do zestawu?
  2. Czyli AutoCad ArchiCad oraz Cinema4D bezproblemowo obsługują wielowątkowość? 6 słabszych rdzeni > 4 mocniejsze?
  3. Jeszcze mam takie pytanie co do grafiki. Słyszałem, że z Ryzenem lepiej łączyć radeony. Może pójść w tą strone. Jeśli wybierałbym intela, to może warto pójść w niekręconego i7 lub kręconego i5 i poczekać z kupnem karty graficznej? Czy grafika ma duże znaczenie przy wizualizacjach w cinema albo pracy w programach CAD?
  4. Witam, potrzebuję pomocy w zbudowaniu jednostki, która będzie miała większą moc niż dotychczasowy laptop z HD 2000 :D Co do zadań stawianych przed PC: Głównie projekty studenckie w AutoCad, ArchiCad, Cinema4d, Sketchup, Photoshop, do tego jakieś gierki ( mniej wymagające lub starsze tytuły) Zestaw zamierzam kupić dzisiaj lub jutro (jeśli zdecyduję się na jakiś). Potrzebuję także monitora. Czy grafika z takich zadaniach jest ważna? Czy należy brać jakąś mniej wydajną (coś pokroju 1050 ti?) czy może na razie zrezygnować z grafiki, na rzecz wydajnego procesora, a grafiką zająć się później. Wielkim plusem byłoby utrzymanie kolorystyki wewnątrz obudowy (np biel + czerń + kiedyś led) i biała obudowa z oknem. Co do monitora, IPS 500-600 zł chyba jest jedynym rozsądnym wyborem w takim budżecie. Pozdrawiam.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.