Jump to content

Patinsonka

Użytkownik
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Patinsonka

 • Rank
  Newbie
 1. Rozważałam zakup Ryzena na samym początku. Nie przekonała mnie jego wydajność w tych bardziej wymagających grach. Do pracy jako takiej komputer nie jest mi potrzebny, bo od tego mam służbowy. Druga sprawa to uraz do całej rodziny AMD (kiedyś miałam 3 wadliwe modele pod rząd i podziękowałam). Jeżeli będę czekać z zakupem to nigdy nie kupię. Od kilku lat próbuję kupić nowy komputer i ciągle to przekładam, bo sobie tłumaczę, że wyjdzie nowa rodzina. Jak nie teraz to nigdy, a komputer mam już w takim stanie, że po prostu potrafi sam z siebie zrobić "freeza", że tak to brzydko ujmę. Zostając przy i7... jakieś jeszcze zastrzeżenia?
 2. Witam, Próbuję uzyskać jak najwięcej opinii, w końcu za takie pieniądze wolę mieć wszystko dopięte na ostatni guzik. Budżet już przekroczyłam, więc droższych zamienników absolutnie nie chcę. Komputer kupuję na KILKA dobrych lat, nie planuję go ulepszać i dopieszczać przez długi czas. Przeznaczenie nie jest niespodzianką - dużo grania, oglądania w full-hd i słuchania. Zdarza mi się też czasami otwierać ~20 kart w przeglądarce, czego mój obecny komputer już nie trawi. Rozdzielczość maksymalna użytkowania to 1920x1080, nie więcej. Monitor mam - Benq GW2255 z przejściówką na dvi-d. Nowy mogę kupić za tydzień lub dwa, ale nie jest to mój priorytet w tej chwili. Zestaw: https://www.morele.net/inventory/info/Uo6mcK/ - Obudowę na pewno chciałabym zostawić, bo jest duża i mi się podoba. Ma wentylatory (jeżeli faktycznie tak głośne to spoko, mam jakieś zapasowe w domu) i szczerze mówiąc nie chciałabym bawić się w kupno i montowanie nowych, bo po prostu wolałabym już nie wydawać więcej. Zresztą wentylatory to nie argument, mój 8-letni blaszak z dwoma 120mm na boku daleko ma do ciszy. Poza tym najczęściej siedzę w słuchawkach, więc nawet nie zwracam na to uwagi, a mieszkanie w centrum też przyzwyczaja do pewnego poziomu hałasu :) - Dysku SSD absolutnie nie chcę droższego, bo nie planuję na nim trzymać gier, a wydaje mi się, że różnica między nim, a dyskiem WD z 2008 czy 2009, będzie i tak wystarczająca. Czy zestaw jest ok? Nic nie będzie się "gryzło"? Według moich obliczeń, wymiarami się wszystko zgadza.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.