Jump to content

Foxs

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Foxs

 • Rank
  Newbie
 1. Witam, chciałbym zamontować chłodzenie wodne do już jak nie patrzeć leciwego i7-870 także pytanie zasadnicze czy są jakieś w miarę tanie i jednak "coś" dające chłodzenia wodne bo wydawanie na chłodzenie tyle co wart jest sam procesor jest raczej bez sensu, także myślę że max 100zł. I drugie pytanie może ktoś się orientuje jak dużo to zmieni, obecnie mam powyżej 80 stopni w stress test ze stockowym chłodzeniem na wentylator.
 2. Po mojemu czy zmieniać walutę zaraz po jebnieciu lub czy w ogóle warto kopać np. taki LBC wystarczy spojrzeć na ten kurs: https://bitinfocharts.com/pl/lbry%20credits/ ustawić na całość i przeglądnąć sobie ile miesięcy zarabiał... potem ile było dołka... i teraz znowu zarabia. Jeśli ktoś sobie ustawi kopanie na miesiąc to ma nikłe szanse na cokolwiek, bo może właśnie trafić na jeden z tych dołujących miesięcy, z drugiej strony jakby zainwestować na rok (bo tak się przecież robi) to ile nie trafiłby w ten najwyższy kurs czyli 0.9 dolca przy sprzedaży to też by raczej marnie na tym wyszedł. Krótko mowiąc loteria porównywalna do gry na giełdzie. Jednym się uda i zarobią krocie, innym nie, a jak to mówią, ktoś musi stracić żeby ktoś mógł zarobić, wszyscy zarobić nie mogą ;)
 3. U mnie też się to pojawia, czekam chwilę jak Vomar pisał i zaskakuje, więc poprostu dużo kopie. Ps. a jest jakiś wykres dla LBRY lub innych walut pod względem opłacalności za np. ostatni rok względem powiedzmy dolara lub bitcoina? Ciekaw jestem jak ta opłacalność maleje z miesiąca na miesiąc, bo zdaje się, że jest to normą? Więc jak ktoś chce się w to na poważnie bawić to raczej musi na szybko inwestować duże sumy na samym starcie i wykopać jak najszybciej jak najwięcej bo z czasem jest tylko gorzej... dlatego te karty tak znikają z rynku.
 4. Jasne, jest 69st, dzięki ;) A nie lepiej teraz kopać ethereum? Chociaż to dla radków bardziej ponoć, ale dla nvidii za to zcash lepiej się kopie czy nie?
 5. Raczej pytanie czy w ogóle ktoś widział jakieś 1080 :F Ostatnio z tym krucho... Ja to sobie tak for fun odpaliłem narazie kopanie na swoim kompie, wszystko nawet dobrze chodzi nie muli ale czasem ekran mi przygasa jakby kabel od karty by się wypinało, to jakiś powód do zmartwień i lepiej sobie darować tą zabawę? I czy przez to kopanie ogólnie można sfajczyć sobie sprzęt inaczej aniżeli ze starości by się poprostu zużył?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.