Jump to content

elvlanden

Użytkownik
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by elvlanden

 1. Użytkuje Huawei Mate 10 pro i byłem do tej pory z niego zadowolony zadowolony, tylko że niestety znowu problem z baterią, coraz gorzej działający port ładowania sprawiają, że zaczynam rozglądać się za nowym telefonem. Szukam dużego smartfona który nie szedłby w długość jak np s20 FE, a bardziej w szerokość. Może być wielki, byleby był mocny (czasem gram), miał przyzwoity wyświetlacz i był SZERSZY niż Mate 10 pro - czyli wymiary długość co najmniej 160mm, szerokość co najmniej 70mm. Niestety Fold3 jest zdecydowanie za drogi, a Oppo X 2021 nie wyszedł z fazy prototypu. I zależy mi żeby był na androidzie, niestety gryzę się z Apple. (Idea Ipada mini 2021 jako telefonu do mnie przemawia, tyle że to Apple i ciut za drogi) Ktoś, coś?
 2. Czy mógłbyś opisać to nieco dokładniej? Jestem tym zainteresowany - składam kompa i chętnie przeniósłbym na niego windowsa ze starego komputera.
 3. Już zrobione, dzięki wam:) Jak myślicie, w jakim dziale można poprosić o wycenę sprzętu bez łamania regulaminu forum? Bo w ogólnym co kupić w regulaminie wisi, że tamten dział nie służy do wyceny sprzętu... A nie chce zostać Januszem internetu i wystawić sprzętu w jakieś zawyżonej cenie - chcę, żeby szybko się sprzedał i nabywca był zadowolony. Pozdrawiam serdeczne :D
 4. W sumie mogę, chyba nie stracę gwarancji... Mobo jest Acera, nie ma żadnej nazwy na wierzchu... A karta graficzna wygląda jak FE, ale też nic nie jest napisane...
 5. Dzień dobry, Szukam oprogramowania, które pozwoli mi na dokładne opisanie komputera przed sprzedażą. Kupiłem okazyjnie 3 zestawy komputerowe Acera, z czego potrzebne mi są dwa, a trzeci chciałbym sprzedać. Dwa rozpakowane już śmigają, wiem że mają kartę Nvidia 1080, procesor i7 7700, 16Gb pamięci RAM o częstotliwości 2400MHz, Chciałbym bez rozbierania komputera dowiedzieć się o producencie podzespołów, opóźnieniach RAMu itp, by opis był jak dokładniejszy. Ponieważ komputery powinny być identyczne, chcę na podstawie dwóch już działających sporządzić opis trzeciego. Jakiego programu najlepiej użyć, by uzyskać wiarygodne dane? Ostatnio czytałem, że odczyty np CL RAMu w CPU-Z potrafią być nieprawidłowe. W jakim programie warto sprawdzić wydajność karty graficznej? Dzięki za odpowiedź :)
×
×
 • Create New...