Jump to content

tomekwsrod

Użytkownik
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About tomekwsrod

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Potrzebne napięcie to 1,2V. Przykładowe pamięci, które znalazłem: https://www.ceneo.pl/90205019 https://www.ceneo.pl/95088492;0280-0.htm Samsung vs Kingston? Co może być lepsze?
 2. Cześć, Czy moglibyście mi pomóc i zaproponować odpowiednie kości do zakupu? Google podpowiada różne kości, jednak nigdy nie wiem czy są to kości dobre jakościowo i mają rozsądną cenę. Potrzebuję 2 x 32 GB o takich parametrach: SO-DIMM, PC4-21333, Unbuffered, Nonparity, 260-pin, 2666MHz DDR4 SDRAM Bez ECC. Pozdrowiednia
 3. Udało Ci się coś wybrać? Mam podobny problem. Nie zależy mi na nagrywaniu, tylko na odczycie. Trafiają mi się czasem płyty DVD (czy warto też Blueray?), z których chciałbym zgrać dane, a nie mam jak.
 4. Zastanawiałem się nad PC-tem do grania i powoli skłaniam się ku zakupowi... konsoli. Xbox One X. Minus, że nie pogram w ulubionego starcrafta. Natomiast TombRaider pójdzie mi dużo lepiej niż na jakimkolwiek sprzęcie kupionym za podobną cenę. Gra ktoś z Was na konsoli? PC miałbym tylko do grania, dlatego zaczyna tracić to dla mnie sens, głównie też z powodów finansowych, gdy patrzę na ceny podzespołów. Konsola byłaby podpięta do monitora 4k.
 5. @FxJ Jak zasugerowali poprzednicy zaczekam jeszcze tych kilka miesięcy i kupię całość. @barwniak 3840 x 2160 to natywna rozdzielczość monitora. Więc w takiej lub niższej.
 6. Monitor, klawiaturę i mysz, z tych rzeczy wiem co chcę, zastanawiam się nad samym PC. @sdfl i @B@nita ok, w takim przypadku zaczekam. Dzięki.
 7. Cześć, Do pracy używam sprzętu z 2013 roku, który mimo że nadal jest bardzo mocny, to do gier się nie nadaje. MacOS, słaba karta graficzna, klawiatura i mysz słabe w grach, w których liczy się feedback, precyzja i szybkość. Moje ulubione gry to Starcarft 2 i TombRaider (wkrótce nowa część). Chciałbym kupić komputer do gier. Tylko i wyłącznie. Śledzę forum i nowości na purePC. Stąd pytanie, czy czekać z budowaniem zestawu, aż nowości sprzętowe wejdą na rynek, a może składać teraz? Mam odpowiedni budżet, nie chcę oszczędzać każdego grosza, ale też nie chcę niepotrzebnie prze
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.