Jump to content

theszymonh

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About theszymonh

 • Rank
  Newbie
 1. Witam ponownie. Złożyłem taki oto komputer. Chciałbym się dowiedzieć czy wszystkie elementy będą ze sobą współgrały i czy wszystko będzie ok. Jak będzie z OC na tej płycie głównej (chodzi mi o ramy i procesor). Zasilacz i chłodzenie chyba też powinny spokojnie wystarczyć. Chciałem zapytać też czy obudowa posiada dobrą wentylację. Na początku byłem zdecydowany na BQ SilentBase 601, ale doczytałem, że jest słaba wentylacja, więc wybrałem tę obudowę. Wentylatory chciałbym wymienić w obudowie oraz na chłodzeniu. To dobry pomysł czy tylko strata pieniędzy? Pozdrawiam
 2. Witam ponownie Co do zastosowań komputera to będą to 50% gry, 50% obróbka zdjęć. Jestem fotografem amatorem i obrabiam spore ilości zdjęć. Chciałbym też w przyszłości zająć się poważniej grafiką 3D. Złożyłem taki oto zestaw, potrzebuje tyko jakiegoś dobrego chłodzenia, które nie koliduje w żaden sposób z pamięcią RAM. Zastanawiam się też nad zmianą procesora na i9 9900k, tylko wtedy musiałbym wziąć trochę tańszą obudowę (chociaż ta bardzo mi się podoba).
 3. Witam. Chciałbym zakupić nowy komputer, który będzie używany głównie do gier, ale również do pracy w programach graficznych (PS, Lightroom). Aktualnie używam jednostki, która została zakupiona w połowie 2013 roku. W tamtym roku została wymieniona karta graficzna na GTX 1070 Palit GameRock. Chciałbym złożyć jakiś komputer oparty właśnie o tę kartę graficzną. Kwota jaką mogę przeznaczyć to 5000-6000 złotych, wyłączając z tego dyski twarde oraz. Zestaw ma być przyszłościowy, ponieważ planuję wymianę karty na RTX 2080. Myślałem nad procesorem Intel i5 9600k. Chciałbym też, aby chłodzenie było typu AiO. Możecie ktoś polecić jakiś fajny zestaw? Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.