Jump to content

talinjacek

Użytkownik
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

talinjacek's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

-2

Reputation

  1. Na początku powiedz do czego chcesz używać komputera praca, domowe warunki, gry? Jedyne co mogę powiedzieć to to unikaj dyskontów, nie daj się nabrać na jakieś gazetki promocyjne i portale z kuponami. Podejdź do tematu poważnie i złóż komputer w jakieś firmie komputerowej. --- https://www.igazetka.pl/
  2. Wiesz co? Liczyłem na to, że rasa ludzka dojrzewa, zaczynamy wykorzystywać co raz to większe zasoby mózgu, otwieramy się na nowe rzeczywistości, odkrywamy coraz to nowe rzeczy, pojawiają się dowody negujące niektóre wierzenia katolickie w które każdy chrześcijanin wierzył od zarania dziejów. 10 lat w obecnych czasach jest jak niemalże całe poprzednie 2000 - takie jest moje zdanie.
  3. Dokładnie tak, jeżeli będziesz miał jakiś problem daj znać na priv
  4. Zaglądam do tematu i czytam posty związane z władzą i kościołem (minęło 10 lat) i co się zmieniło? No nic, kompletnie nic... Od lat prowadzę serwis komputerowy https://slserwis.pl/ nie zwracam uwagi na to co się dzieje w koło bo człowiek dostałby fioła, a tak tylko komputery i laptopy przed oczami ?
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.