Jump to content

tobishon

Użytkownik
  • Posts

    2
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tobishon

  1. Dzięki wszystkim za odpowiedź! Nie spodziewałem się takiego zainteresowania! Co do zestawu, dysk SSD raczej nie do ruszenia, 5 lat gwarancji robi jednak swoje. Dzięki Bahus za napęd zewnętrzny, zapomniałem o tym rozwiązaniu a bardziej praktyczne. Co do karty graficznej jest możliwość wymiany późniejszej, więc za rok już ze spokojem kupi się model wyżej a ten pójdzie do drugiego składaka lub sprzedam za drobne. Patrząc na płytę główną widzę braki, ale czy aż tak? Być może lepiej pójść w lepszy zasilacz (https://www.x-kom.pl/p/308095-zasilacz-do-komputera-silentiumpc-550w-supremo-l2-gold.html) Pytanie czy przy lepszej grafice (https://www.x-kom.pl/p/423078-zasilacz-do-komputera-be-quiet-system-power-9-500w.html) mógłby dać radę? Ewentualnie jaką obudowę tańszą polecicie, płytę główną na zamianę widzę w tym modelu(https://www.morele.net/plyta-glowna-msi-b450m-bazooka-4141468/) jest lepiej? Lub ta (https://www.morele.net/plyta-glowna-msi-b450m-pro-vdh-v2-5458724/)
  2. Witam, jak w tytule składam zestaw do 2,5k, grane w najnowsze tytuły jeśli uda się na średnich lub wysokich detalach. Stawiam raczej na AMD ze względu na możliwość rozbudowy/wymiany procesora w przyszłości. Nie mam żadnych części z poprzedniej jednostki. Do tej pory złożyłem coś takiego: https://www.x-kom.pl/lista/wuk92k7x1 Kwestia czy płyta główna jest w stanie przeżyć kolejne procesory Ryzen, czy jednak dopłacić kosztem czegoś? Budżet jest już praktycznie nie do przekroczenia. Pozdrawiam.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.