Jump to content

Animal7777

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About Animal7777

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dziękuje wszystkim za pomoc. Laptop już zamówiony.
 2. Witam, czy byłby możliwy rabat na któryś z tych koszyków https://www.x-kom.pl/lista/bellg99hh https://www.x-kom.pl/lista/dtt1s6eu9
 3. A jak z żywotnością na baterii w Legionie, a w asusie od @Michikun. Bo cenowo wychodzą podobnie tylko Legion bez ssd i chyba ma mocniejsze osiągi.
 4. Potrzebuję kupić jakoś do końca miesiąca, bo potem wyjeżdżam i laptop będzie potrzebny. Ale też bardziej skłaniam się ku Legionowi.
 5. Ja nie mogę znaleźć różnicy poza odświeżaniem, a to nie robi mi raczej nie ma znaczenia dla mnie. I porównując ten VivoBook z i7 podobny tylko trochę mniejszy i o około 300g lżejszy czy to robi dużą różnicę podczas noszenia (nigdy nie nosiłem laptopa)?
 6. Napisałem student trochę z wyprzedzeniem :D. Ale na studia idę tylko nwm czy tam będzie darmowy windows. (Mam w domu win 8 BOX dodatkowy, ale wolę 10). Ale ogólnie zaproponowane opcje fajne :D.
 7. [1] Student. [2] Fajnie by było. [3] 14,x"- 15,6”. [4] SSD. [5a] 4000 PLN (im mniej tym lepiej). [5b] Używany będzie jak najdłużej. Będzie to mój drugi komputer. Mam stacjonarny z I5-4690K, 8GB RAM, gtx970. [5c] Jak najszybciej. [6] Brak preferencji. [7] Matryca antyrefleksyjna. Laptop raczej nie będzie używany z wieloma monitorami (po to mam stacjonarny), choć HDMI się przyda. [8] Głównie w terenie, więc fajnie jakby był lekki. [9] Granie będzie na stacjonarnym, [10] Unreal Engine 4 (Tworzenie Gier), Blender (Grafika 3D), Visual Studio 2019(Programowanie), VS Code, Substance Painter, Adobe PS. [11] Istotny jest numpad do wygodnego korzystania z Blendera. [12] Podobają mi się minimalistyczne ramki, ale nie jest to mega konieczne. [13] Asus ZenBook 14(choć nie wiem czy ten numpad w touchpadie działa jak pełnoprawny). [14] Laptop ten głownie będzie służył jako urządzenie na studia, ale ma także podołać podanym programom (kiedy potrzebuję popracować zdalnie czy wprowadzać jakieś szybkie poprawki w projektach, choć stacjonarny będzie używany w większości przypadków).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.