Jump to content

Roberto2

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Roberto2

 • Rank
  Newbie
 1. Ehhhh... gdybym miał mikrofon pod usb to nie zakładał bym tego tematu. Chce otrzymać informację od kogoś kto ma taki mikrofon zanim sam kupie. Ty masz taki mikrofon? Jeżeli nie to chyba nie możesz mi pomóc :/
 2. Te wyjście jack z mikrofonu jest do odsłuchu. Problem jest jeszcze z tym, że blue yeti działa jak kolejna karta dźwiękowa. Wszystkie dźwięki systemowe byłoby słychać podwójnie. Mógłbym pominąć to i nie wpinać w mikrofon słuchawek a w ustawieniach dźwięku w obs ustawić monitoring tylko właśnie boje się latencji - opóźnienia. Obecnie mam tak, że w moich słuchawkach jest mikrofon ale gdy chce mieć nasłuch to mam milisekundowe opóźnienie na słuchawkach tego co mówię. Czy mikrofony na usb działają jakoś "lepiej" w porównaniu do mikrofonów na jack i tego opóźnienia by nie było?
 3. Nikt nie ogarnia mojego tematu? :(
 4. O latencji słyszałeś? Potrzebuje jakieś mikro z funkcją direct monitoring albo żeby ta latencja była niezauważalna.
 5. Witam. Mam problem i nie wiem jak sobie z nim poradzić. Mianowicie: Chce kupić mikrofon z opcją nasłuchu tak aby podczas gry słychać było to co mówię do mikrofonu na słuchawkach w czasie rzeczywistym a jednocześnie żeby moja karta dźwiękowa generowała dźwięk z gry na moje słuchawki. Więc muszę połączyć 2 źródła dźwięku w jeden. Pierwsze źródło dźwięku to dźwięk z gry generowany przez moją kartę dźwiękową. Drugie źródło dźwięku to nasłuch z mikrofonu. Pomyślałem więc, że muszę kupić kabel 1x żeński jack 2x męski jack Rozrysowałem sobie to i na moją głowę powinno wszystko działać. Ale czy na pewno? Może jest jakiś lepszy sposób?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.