Jump to content

Mezamir

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Mezamir

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

149 profile views
 1. ok, dzięki za pomoc panowie. Jednak kupię tę wersję LE i wypróbuję ją
 2. Powiedzmy, że ze względów estetycznych odrzuciłem Pulse jako opcję. Czyli jak tą LE bym podkręcił, to bym dostał to samo, co droższa wersja?
 3. Ewentualnie myślałem też, by dorzucić trochę grosza do Sapphire RX 5700 XT Nitro +, ale nie wiem, czy jest sens dopłaty
 4. Witam. Chcę zakupić tą kartę i na morele znalazłem "dwie" wersje droższa wersja tańsza wersja Czym one się różnią?
 5. Patrząc na parametry, to bardziej by mi odpowiadał panel VA(wysoki kontrast) niż IPS(kąty widzenia i kolory). Tylko nie wiem, jak się to prezentuje w tym budżecie. A taki od LG? LG 32GK650F Albo model LG 32GK850F?
 6. @Michikun Myślałem też o matrycy VA, ale nie mam pewności co do zakrzywionej matrycy (Konkretnie chodzi o CAD, ludzie standardowo pracują na prostych matrycach). @KaszaWspraju Patrzałem na kilka recenzji i bardzo dobrze się prezentuje ten monitor w swojej cenie. @Firedash Kiedy go kupujesz? Przydałaby się opinia posiadacza. Nowe LG?
 7. Witam. Planuję zakup monitora do: -grania -przeglądania internetu -oglądania filmów i seriali -amatorskiego projektowania CAD(Solid Works). Póki co, nastawiłem się na monitor Aorus AD27QD z panelem IPS, ale może są lepsze do 3000 zł?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.