Jump to content

Astec

Stały użytkownik
 • Posts

  106
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Astec's Achievements

Apprentice

Apprentice (3/14)

 • Dedicated Rare
 • Reacting Well Rare
 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Conversation Starter Rare

Recent Badges

0

Reputation

 1. Witam, kupiłem zasilacz w którego wnętrzu znajduje się taka biała substancja. Zna sie ktoś na tym i wie co to jest?
 2. Kupiłem teraz GTX 760 i trafi ona do kompa z Phenomem, wcześnie był Radeon HD 6750, ale niestety padł.
 3. Z Ryzenem 2080 Super, a z Phenomem będzie GTX 760.
 4. Witajcie, mam dwa komputery, jednen z R5 5600X, a drugi z Phenomem II X6 1075T. Wylicytowałem kartę graficzną i mam kilka dni na jej przetestowanie. Niestety niczego nie można być pewnym i mimo zapewnień sprzedającego o jej 100% sprawności, podchodzę do tego z rezerwą. Nie wiem czy testować go w kompie z Phenomem czy lepiej z Ryzenem. Boje się że niesprawna karta może uszkodzić mój komputer "daily", czy jest taka możliwość? Może lepiej przetestuje się, czytaj wyciśnie siódme poty, na Ryzenie, czy źle myślę? Nie chcę robić sobie bałaganu w sterownikach w komputerze z Ryśkiem, słusznie się tego obawiam? A może wrzucić tę kartę po prostu do komputera z Phenomem, testować tam i nic nie kombinować. Pozdrawiam i proszę o opinie.
 5. Może uda się ją sprawdzić na miejscu, bo mieszkam niedaleko i w grę wchodzi odbiór osobisty. Posiadam Phenoma II X6 1075T, Asusa M4A88T‑EVO/USB3 i niestety tylko 4 GB RAM-u, HDD i "bombowy" zasilacz, który jest z czarnej listy, ale przepracował łącznie 370 dni i nic złego się nie stało.
 6. Ok jeszcze raz dzięki 🙂 Edit. Co myślicie o tej ofercie https://allegrolokalnie.pl/oferta/karta-graficzna-msi-gtx-750-ti-twin-frozr Pójdzie wogóle na PCIe 2.0?
 7. Chodzi mi tylko o to czy można z tego wywnioskować czy sloty PCI są dobre czyli winowajcą jest karta, skoro na dwóch slotach są artefakty, ale jednak na drugim mniejsze.
 8. Ok, dzięki już wszystko rozumiem.
 9. Wtedy gdy podpinam HDMI do GPU (górny slot PCI) nie loguje się do systemu. Po ekranie "Zapraszamy" resetuje się i tak w kółko. Natomiast w dolnym slocie (x8? nie jestem pewien) system się uruchamia i jakoś działa, pomijając artefakty. Z kolei gdy podłączam HDMI do płyty głównej, wszystko działa jak należy, artefaktów brak. Co można z tego wywnioskować?
 10. Ale tylko karta padła? Sloty PCI na mobasie raczej nie ucierpiały? Artefakty wyglądają tak.
 11. A powiecie mi panowie jaka jest szansna że padły oba sloty PCIx16? Gdy wpinam karte w górny slot komputer nie loguje do systemu (jest mnóstwo artefaktów w postaci zielonych kresek), w dolnym slocie wchodzi się do systemu (kresek jest mniej, ale nadal są). Nie chce kupić karty wiedząc że obecna jest sprawna.
 12. Jaka karta jest odpowiednia do Phenoma II X6 1075T? Mam do wyboru 560 Ti za 200, 650 Ti Boost za 250 zł, i 660 za 300 zł. Która będzie najlepiej współpracowała z owym Phenomem? Która jest najbardziej opłacalna? I jakich zasilaczy wymagają te karty?
 13. Raczej w TDU 2 itp. Do 2018 roku na nim grałem np. w ETS 2.
 14. Phenom działa, winowajcą okazało się GPU. Jeśli szukałbym karty to w jaką celować? 560 Ti będzie dobre? Do tego Vero L1 500W wystarczy? I oczywiście SSD na system. Z kąd można pobrać Win 10, żeby można bylo legalnie go przetestować jak działa i ewentualnie podjąć decyzje o kupnie licencji lub przejściu na Ubuntu?
 15. Buduje ten komputer raczej dla "funu" i jako, że jestem z obozu czerwonych to jeśli coś co ma ~10 lat to tylko Phenom II.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.