Jump to content

Konar

Stały użytkownik
 • Posts

  969
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by Konar

 1. Siemasz, Ostatnio wypadłem trochę z obiegu typowych HDD na rzecz SSD i przyznam szczerze, nie jestem w stanie zadać na tyle dobrego pytania wujowi Googlowi w sprawie zakupu dysku zewnętrznego, że zwracam się o pomoc. Środowiskiem współpracy dla dysku będzie mój GE60-20D, także na wstępie zaznaczam wchodzi w grę tylko coś z USB 3.0 będące w stanie funkcjonować tylko z USB, żadnych zasilaczy. Laptopa używam jak stacjonarnego kompa, jeśli będzie podróżował, to prawdopodobnie dysk tylko w torbie, ale nie podłączony. Przygotowuję się do przeprowadzki i chcę posprzątać starą stacjonarkę, którą zostawiam rodzicom. Także w większym skrócie w wersji tl;dr: 2,5" 1-1.5 TB pojemności, USB 3.0+, byleby żyło z jednego portu laptopa, coś do ohasłowania mile widziane, bardziej wydajność niż wytrzymałość (w sensie rzucać nim nie będę, ale żeby się wysypał od noszenia w torbie to raczej nie życzę sobie). gdyby się jakoś kosmicznie nie grzało będzie ok, ale wydajność > temp. Z tego co wiem na obecną chwilę wygląda na Samsunga M3, ale może jest coś o czym mógłbym poczytać? Zakup na dniach bez VAT.
 2. Nieee, ja zwalniać nie chcę, nie mam czasu ani pieniędzy na jeżdżenie, tras zajmujących 2,5h w 4 godziny. Bardziej chodzi o utrzymanie swojego średniego stylu prowadzenia, ale jak to u nas w bolszy, baranki pewnie będą przeszkadzać w formie takiej czy innej. Niestety, jutro w tamtą stronę mam stage 1 mojego GP Cebula. CB będę miał więc może tyle dobrego, ale wiadomo piąteczek, piątunio i gestapo będzie szukało owieczek.
 3. Mam przypadek sprawy sądowej przez właśnie zieloną tablicę ;)
 4. Mam do pyknięcia około 1000km przez weekend i chcę podpytać czy na serio mam być przygotowany na zwalnianie do 70-50-40 przy każdym bezsensownie umieszczonym znaku w szczerym polu przed którym, będzie stał teren zabudowany? Odnoszę się do sławnych zielonych tablic, które informują o nazwie miejscowości, ale nie jak D-42 (aka biała tablica). Nie żebym hejtował, bo i tak frajerskiemu żondowi zarobić nie dam, ale wiemy jak rozsądnie czasem rozmieszczone są znaki. Naprawdę ponownie wrogiem publicznym są kierowcy, a nie żont?
 5. Witam w polszy B, a według niektórych już nawet i C. Swoją drogą, trzeba było trochę nadjechać i jechać do Ostródy S7.
 6. Konar

  Grand Theft Auto V

  Czy ktoś ma problemy z multi gpu na lapkach (combo intel+nvidia)? Widziałem takie tematy na steam i na reddicie. Czy to przypadłość wersji "kopia zapasowa"? Zastanawiam, się nad zakupem i potrzebuję oświecenia.
 7. Tak się licytujecie tym spalaniem, ostatnio z komputera Fiord MK3 2.0 PB pokazał 6.6 na trasie Olsztyn-Warszawa. W drodze powrotnej już nieco bardziej ochoczo jechałem i było 7.4.
 8. Rzeczowa odpowiedź, ceni się. Miałem kiedyś w firmie problem z dostaniem się na konto na e-sąd, bo pieprzyła się Java na spółkę z certyfikatem (certyfikat na donglu). Kombinowałem ze 2 dni na FF i okazało się, że zacofany system (jak to w bolszy) działał tylko z IE... Później jakoś udało mi się obejść. Ja korzystam z Classic Theme Restorer więc zmiana UI to dla mnie nie zmiana. Kwestia jeszcze jak TabMixPlus współpracuje z PM. Na stronie wyszczególniony jako pending, masz może jakieś doświadczenia?
 9. Waterfox czy PaleMoon? Wypowiedzi pod kątem kompatybilności z netem w wersji Bolsza, czyli certyfikaty, debilizmy działające tylko na IE itp.
 10. Przecież to system wspomagający dla absu... Niektórzy mają ceramiczne tarcze, inni mechaniczny abs bez czujników...
 11. http://www.carthrottle.com/post/this-guy-is-so-happy-about-crashing-his-car-he-does-a-dance-3/ Ucieszył się, że nie będzie jeździł vw Do momentu kiedy dostał kluczyki do zastępczej arosy/lupo 1.0
 12. https://www.carthrottle.com/post/BLLOR5/ Właściwe i jedyne ustawowo dozwolone zastosowanie dla pejtona (bo je lepszy niz passerati). Yup brałby. Który tam jest silnik? 3.0 czy 3.3?
 13. "Niech ginie" - mea culpa... I don't give a damn* Jak popatrzysz na profile Z28, o 1:33 zobaczysz podobieństwa słupka B i linii szyby jednego i drugie. :banana: Sidenote: te same felgi, Z28 1980 jeśli wierzyć zdjęciu. Nigga out!
 14. Camaro Z28 z 1970? Może delikatnie późniejsze.
 15. Nie, nie pójde na wybory. Przyglądało się temu pełowiactwo zacierając ręce ;] Może, akcja społeczna jakaś? Ja już i tak niedługo pójdę siedzieć, za wrzucanie judaszom parkingowych w przelewach.
 16. Welcome to Boland, I'll be your guide Zmieścimy się w kwocie do 3 tysięcy na taki zestaw? To chyba sama fela w tej cenie.
 17. "A mówiom że wszytkim da się ścygacz".
 18. How blond will you go today? ;D
 19. http://autobotanik.livejournal.com/28212.html Funkiel nówka, nieśmigana http://prawypas.leftlane.pl/t/jak-wyglada-naprawa-aut-powypadkowych-w-rosji/554- cała kolekcja
 20. Proste pytanie. Szukam pendrive'a do samochodu, czyli wiadomo rozmiar jak najmniejszy, 16GB Jest jakiś lepszy wybór w kategorii budżetowej niż: Goodram Piccolo? A-Data Dashdrive? - deko odpustowe wykończenie Gdyby chodziło to szybciej niż flop 1.44MB będę wdzięczny.
 21. Porsze, spawane z przystanka, w tym kraju to staje się stan umysłu. Kiedyś na S7 miałem podobną potyczkę z Panamerą. Młokos musiał zostać z[ciach!]y przez kogoś, bo chyba GPS zameldował sinusoidę w zakresie 80-200km/h. Później jak były warunki, już przestał wyprzedzać.
 22. Nie każda morda, pasuje do... Mazdy(!?).
 23. Bruh pl0x. Jakbym nie wiedział... To miało być zabawne? JDM mam w [gluteus maximus], muszę baletnicy dobrać świeczki, ot żeby nie zaglądać pod maskę na następne 40-50k km oprócz eksploatacyjnych kwestii. Tak, z tym <span style='color: red;'>[ciach&#33;]</span>ianym układem wysokiego napięcia ;] Kwestia jest taka, że fabryka to Motorcraft, które trzepie NGK. A na ENŻEKA to już się przejechałem. Beka trochę jest z fiorda, że do poliftowego silnika, który jest taki sam, wkładają inne świece. Tak kombinuje, bo różnica w cenie niewielka, a marka nadal "JDM"
 24. Czy ktoś jest w stanie na chłopski rozum wskazać wyższość świec irydowych (irydowo-platynowych) od typowych platyn? Pacjent Mazda Mondeo Mk3, domaga się zmiany świec. Motorcraftowi już nie ufam (bo NGK śmierdzi...), ale mają irydowe świeczki, które mógłbym ewentualnie sprawdzić. Jest jeszcze Denso IT20 lub ZT20EPR11. Skłaniam się ku tym pierwszym, ale może ma ktoś jakieś swoje obserwacje?
 25. Taki lowstakes nascar. <mlg hit marker> <tap><tap>
×
×
 • Create New...