Jump to content

manulx

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About manulx

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Rzeczywiście fajnie to wygląda. :) Oczywiście sobie dam do zakładek link i cóż - chyba więcej pytań nie mam. Zostaje zbieranie kasy i polowanie. Jeszcze ewentualnie pytanie dotyczące części używanych, o czym wspomniałem w pierwszym poście. Warto? Czy są możliwe takie scenariusze jak: - kupiona część będzie zajechana i mi padnie dzień po wygaśnięciu gwarancji (CPU, GPU etc.) - kupiona część będzie zajechana, padnie mi i producent nie przyjmie gwarancji (CPU, GPU etc.) - trafię na słabą "partię" modelu albo też jest zajechany i nie daje osiągów z testów internetowych bądż tych zagwarantowanych w dokumentacji producenta - tutaj raczej producent nie przyjmie gwarancji, więc pozostaje sprzedaż pewnie za niższą cenę (CPU, GPU etc.) + ewentualne inne możliwe ryzyka.
 2. Jakoś dość sporo ludzi testuje i używa tego CPU i GPU w zestawie. Co do zasilacza również znalazłem dużo dobrych opinii i wydaje się być jak najbardziej wystarczający. Jeśli uważasz, że te modele są za słabe to daj jakąś alternatywę lub/i uzasadnij swoją odpowiedź, aby była ona wiarygodna. Wszystko rozchodzi się o to, że potrzebuję taki monitor do przestrzeni roboczej - gdyby był tylko do gier kupił bym pewnie coś innego. Jednak myślę, że nawet 40/50fps jest do przeżycia przy takim Wiedźminie 3 czy Kingdom Come Deliverance. A gdybym na tym monitorze ustawił w grze mniejsza rozdzielczość i detale na ultra to dałoby radę? Czy już lepiej na max rozdzielczości i parę ustawień detali zmniejszyć?
 3. Dzięki! Sporo się dowiedziałem od Ciebie i jeszcze sobie poczytałem. Wstępnie złożyłem sobie coś takiego: Jeśli są jakieś sugestie/alternatywy to chętnie przyjmę. Nie musi to być nad wydajny sprzęt i nie mam zamiaru tutaj walczyć o każdą klatkę. Chcę po prostu bez stresu pograć na najwyższych możliwych ustawieniach i przede wszystkim mieć bezawaryjny sprzęt. :) Raczej będę szukał używek, ale kartę graficzną chyba bym się bał kupować używaną - gdyby mi się spaliła to byłoby smutno.
 4. Hej, będę chciał kupić sobie monitor SAMSUNG 34" LC34F791WQUXEN do gier, ale też do pracy (programowanie) oraz do tworzenia muzyki. Co się da chciałbym kupić z używanych części i stąd pytanie: ile co najmniej będę musiał wydać pieniędzy żeby np. taki Cyberpunk 77 poszedł mi na ultra w 60fpsach przy takim monitorze? Na tej podstawie zdecyduję czy w ogóle mnie stać na takiego potwora. Jestem raczej gotowy do czekania na okazje i pojedyncze kupowanie komponentów. Też nie do końca ogarniam różnić pomiędzy AMD i Intelem - czy to nie jest tak, że obie opcje by były dobrym wyborem tylko każda z nich ma swoich subiektywnych zwolenników? Pozdrawiam :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.