Jump to content

F-K-G-B

Użytkownik
  • Content Count

    2
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by F-K-G-B

  1. Właśnie praktycznie ta sama cena jest na stronie z której to zamawiał będę. Co do chłodzenia to biorę je ze względów estetycznych tym bardziej że H60 jakieś dużo wydajniejsze od dobrych AC nie jest, a te wielkie metalowe bloki z wiatrakami na płycie mi się zwyczajnie nie podobają. Monitor tak jak napisałeś 24" Co do windowsa to jest w pakiecie bo zamawiam z jakiegoś serwisu który składa sprzęt. Chciałem sam składać, a że znam serwis w którym się nie przepłaca - bo praktycznie tyle samo zapłaciłbym za części - to zamawiam u nich już drugiego pc.
  2. Witam witam :P Z góry mówię, że nie do końca wiem czy jestem na dobrym dziale ponieważ jestem na telefonie i nie za bardzo idzie się połapać. Jeśli źle trafiłem to przepraszam najmocniej. No więc szykuje mi się zakup komputera w granicach 8 tysięcy złotych. W tej cenie skleiłem takiego stworka: Obudowa Inter Tech-W III Ryzen 7 3800x RTX 2070 S 16GB RAM od firmy crucial 3200mhz Płyta MSI X570 pro carbon Zasilacz 720W od Inter Tech który pójdzie do wymiany bo jest dołączony do obudowy, więc pewnie kupię jakiegoś korsarza 750W na dniach. Jest to aż tak niebezpieczne jeżeli będę używał tego dołączonego zasilacza przez góra miesiąc zanim ogarnę zamiennik? Bo budżet i tak naderwany będzie przez to kupno i zasilacz w zestawie z obudową to okazja do przycebulenia na chwilkę. Można sobie pomyśleć "jak już się składa komputer w takiej cenie to co to za różnica wydać te kilka stów na zasilacz" ale teraz to po prostu w mojej sytuacji niemożliwe bo jestem pieniężnie nad przepaścią z tym kupnem. Chłodzenie Corsair H60 1TB HDD 240GB SSD Do tego Windows 10 Pro, klawiatura, mysz, słuchawki i monitor 144hz 1080p. Tutaj dodam że zastanawiałem się nad monitorem w wyższej rozdzielczości, ale postanowiłem pójść jednak w wyższą płynność. Nie wiem czy zapomniałem czegoś istotnego... Jak wyżej wszystko w cenie około 8 tysięcy złotych a dokładniej 2 tysięcy euro z hakiem bo kupuję za granicą. Tutaj pytanie do was czy w tej cenie są jakieś lepsze alternatywy? I najważniejsza kwestia tego zasilacza tak właściwie bo to ziarnko soli w oku :v. Generalnie wszelkie uwagi mile widziane i jeszcze raz sorry jeśli nie trafiłem w dobry dział. Wielkie dzięki za pomoc
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.