Jump to content

Robodrom

Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Robodrom

 • Rank
  Newbie
 1. Witam, chciałbym poradzić się co do zakupu procesora, a także zadać pytanie. Suma na upgrade niewielka, aczkolwiek myślę, że jak na moje skromne wymagania będzie właściwa (do 500 zł). Używki ma się rozumieć jak najbardziej są brane pod uwagę ze względu na fundusze. Co obecnie mam: Procesor: i3-4170 Karta graficzna: Gtx 1050 Ti Ram: 8GB (2x4) Mobo: MSI H81M‑P33 Zasilacz: Chieftec gpa-400s8 Pytania natomiast jest takie czy lepiej aktualnie zainwestować w nowy dysk. Wiem, że mam aktualnie zamontowany jakiś HDD czy właśnie skupić się na procesorze. Pozdra
 2. No właśnie trochę czytałem o tych RXach w internecie porównując je z moim obecnym zasilaczem i procesorem - żeby mieć jakiś pogląd na sprawę. Jak zawsze zdania są podzielone, choć w większości ludzie twierdzą, że na styk wystarczy. Z drugiej strony nie chciałbym sobie sfajczyć czegoś bo jeszcze gorzej narobię, a ryzyko istnieje. Coraz mocniej zastanawiam się czy nie zainwestować właśnie w jakiś lepszy zasilacz + karta graficzna, a ewentualnie w przyszłości dokupić jakiś procesor pokroju Ryzena 1200. Szału by nie było, ale o te kilka procent by gry jednak lepiej chodziły.
 3. Na samym początku dzięki za poradę! Nie jestem raczej hardkorowym graczem, który musi połknąć wszystkie nowości. W zasadzie mam dużo do nadrobienia w tej materii odnośnie do gier z ostatnich lat. Moim problemem jest właśnie ten zasilacz bo nie wiem za bardzo na co mogę sobie pozwolić, żeby potem gorzej nie zrobić. Zainteresowałeś mnie gtx 1060. Rozumiem, że będzie pasował do reszty tego zestawu (przynajmniej chwilowo) i nic przy tym więcej kombinować nie będę musiał?
 4. Witam serdecznie. Potrzebuje pomocy w lekkim (głównie ze względu na niewielką sumę pieniędzy na to przeznaczoną) upgradzie mojego leciwego już komputera. Do dyspozycji mam +/- 1000 zł i w tym przedziale chciałbym się zmieścić. Jestem realistą i zdaje sobie sprawę, że za taką sumę nie polecę za daleko, ale może coś razem pomyślimy, żeby ożywić troszkę mojego blaszaka. Chciałbym zminimalizować ilość rzeczy do dokupienia w miarę możliwości, aby bardziej skupić się może na jakiejś lepszej grafice albo procesorze. Lubię sobie pograć w jakieś gry, ale nie jestem maniakiem potrzebującym wszystkie ust
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.