Jump to content

trbrdm

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About trbrdm

 • Rank
  Newbie
 1. Szybko to sobie przemyślałem i jednak muszą być to dwa monitory 2x 24" bo 27" + 55 oled daje 2.5m a to za dużo do pokoju, a 1 monitor będzie męczący przy mojej pracy (co chwilę łącze się zdalnie do innych jednostek). Więc temat wraca
 2. Ciężko mi powiedzieć bo nie miałem w praktyce kontaktu z takim monitorem, ale w moim wyobrażeniu 2 monitory wydają się wygodniejsze niż 1 większy z większą rozdziałką. Korzystałem tydzień z ultrapanoramicznego 34" lg i było to dla mnie męczące.
 3. Hej, chciałbym stworzyć sobie zestawik, tylko nie do końca jestem pewien jaki. Zastosowanie, codziennie 8h pracy zdalnej, później 2/3h grania w multi (cs / lol / wot). Brak filmów i gier AAA bo do tego mam tv i ps. Póki co monitory używane tylko przez stacje dokującą z hp envy 13 i służbowym hp g5 450, w przyszłości planuję złożyć PC. Chciałbym 2 monitory (prawie?) identycznie wyglądające, 1 do grania 144hz, drugi obok 2k który bardziej służyłby do przeglądania internetu prywatnie, oraz byłby głównym w pracy. Czy takie rozwiązanie ma sens i czy jest sens brać 144hz skoro póki co i tak stacja blokuje do 60hz oraz czy te laptopy uciągną 2k, używając przeglądarki / office'a. Dlaczego 24", 2k? Obecnie korzystam z aoc i2460pxqu + aoc i2360pxqu i wszystko wydaje mi się tam ogromne. Nie odrzucam też opcji 2x 27" ale to już za dużo ekranu i miejsca w pokoju. Budżet najlepiej do 2k za oba, ale jeśli się okaże że 3.5k to minimum zaczekam i dozbieram. Matryca raczej IPS.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.