Jump to content

groldominika

Użytkownik
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by groldominika

 1. Proszę o rabat na zasilacz: https://www.x-kom.pl/p/633823-zasilacz-do-komputera-be-quiet-dark-power-pro-12-750w-80-plus-titanium.html
 2. Czy da się jakoś sprawdzić czy karta wcześniej nie była używana? Zakupiłam kilka dni temu od osoby prywatnej ponoć nową evga GTX 1080 ftw. Na pudełku plomba była samo zaś pudełko jak nowe w środku wszystko gitara tylko zastanawia mnie to jak po tylu latach ktoś miał zachomikowaną kartę? Plombę można odkleić i przykleić. Kartę wyczyścić nie do poznania. To co wzbudziło moje podejrzenie to widocznie na ścieżkach PCIE wytarcie od włożenia karty do płyty głównej. Z drugiej zaś strony czy to nie efekt testowania karty w fabryce?
 3. Czy można prosić o rabat na zestaw z listy: https://www.x-kom.pl/list/654wvby
 4. Skompletowałam sobie zestaw w sklepie x-kom: https://www.x-kom.pl/lista/r4jpnksyl Na początek kilka uwag: Zasilacz konicznie be quiet! gdyż posiadam do niego w oplocie przewody a nie wiem czy z innymi firmami będą kompatybilne. Tak wiem obudowa bez szyby ale taki kaprys syna z tymi przewodami które mamy obecnie w wersji 550W procesor intel z uwagi na zintegrowaną kartę grafiki. Nauczona poprzednim doświadczeniem awarii k. grafiki i w efekcie braku możliwości korzystania z komputera wybrałam Intela. HDD taki a nie inny służący do przechowywania ważnych danych na których dziennie będą generowane pliki po kilka TB. W przyszłości planowany zakup drugiego takiego dysku i praca w RAID1. komputer bez SSD gdyż posiadam już 2x 970 PRO 1 TB z poprzedniego komputera. Posiadam k. grafiki GTX 1080 ale służy ona do grania przez syna a ja do pracy z chmurą punktów ze skanera 3D nie potrzebuję mocnej jednostki GPU. Do Was szanowni forumowicze prośba o wybór płyty głównej pod ten procesor i ewentualnie sugestia jeśli pamięci RAM są lepsze w tej cenie.
 5. Posiadam Dark rock pro 3 które nie jest kompatybilne z nowymi podstawkami
 6. Niestety padła mi płyta główna współpracująca z i7-4790k. Miałam w przyszłym roku przesiadać się na nową platformę tak teraz muszę coś złożyć na obecnej. Wykorzystując ze starego komputera dyski twarde, zasilacz be quiet 650W, kartę grafiki gtx 1080 ftw potrzebuję zakupić procesor, płytę i RAMy oraz być może chłodzenie do tego. Proszę o poradę co złożyć do 1500 zł +/- 100 zł aby nie było gorsze od dotychczas używanego procesora.
×
×
 • Create New...