Jump to content

adramel

Użytkownik
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by adramel


 1. Witam
  Używam MPC HC od odtwarzania plików mp4 h.265. MPC ma swój własny dekoder h.265. Jak go wyłączyć i wymusić używania kodeka microsoftu jaki mam zainstalowany w systemie?
  Problem jest takie że ten od M$ radzie sobie nawet z materiałem 4k a ten z MPC tnie już przy 2.7k (filmy z GoPro Hero 8b).


 2. Z innymi przeglądarkami wcale nie lepiej. Edge ma tak samo jak chrome, Opera ma uperdliwy system pozwoleń dla flasha który po każdym uruchomieniu wymaga ręcznego dodania strony do dozwolonych. A FireFox też coś miał nie tak...
  Ale może ze starszą wersją Opery to nie jest zły pomysł, bo poprzednia działała lepiej.


 3. Czy można coś zrobić z koszmarnym zarządzaniem energią w chromie? Po ostatniej aktualizacji zamraża wszystkie strony i wymusza ich przeładowanie. 
  Gram w głupią gre flaszową (Settlers online), wystarczy kilka minut pracy w tle i już gra się zamraża i trzeba ją przeładowywać (a to trwa pare minut). W poprzednich wersjach chrom tak nie ubijał wszystkiego. Mam 32GB Ramu.


 4. Wymieniłem bebechy kompa. Mam kartę WiFi D-link DWA 171 rev C. Po zainstalowaniu sterownika karta widzi bardzo mało sieci bezprzewodowych. Na starym kopie było ich dużo więcej, no i była moja sieć 5GHz. Teraz widzi tylko moją sieć w 2.4GHz.
  Co można zrobić by uzyskać pełną listę sieci, także tych 5GHz?
  Telefon oczywiście widzi właściwą sieć. Sterownik windowsa zastąpiłem sterownikiem producenta, oryginalnym który był na pamięci USB karty a teraz najnowszym ze strony dlinka.
  Próbowałem przełączać w różne porty USB, teraz jest od frontu obudowy.
  Czy coś może mi ograniczać ilość wyświetlanych sieci WiFi? Bo mam 2 sieci WiFi w 2.4GHz a tylko jedną widać.

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.