Jump to content

glodnyrules

Użytkownik
 • Posts

  12
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

glodnyrules's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • Collaborator Rare
 • First Post Rare
 • Conversation Starter Rare
 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare

Recent Badges

0

Reputation

 1. mieszkam pomiędzy tymi trzema, skoro sugerujesz montaż anteny zew. to czy dalej ma sens zmiana rutera?
 2. dzięki za odpowiedź. znalazłem kilka ofert używanych b525 ale bez dodatkowych anten zew. czy jest sens kupowania anten poniżej? rzeczywiście poprawią sygnał? https://allegro.pl/oferta/2x-antena-17dbi-router-lte-4g-huawei-b593-b525-zte-9626057760
 3. tak, ten sam operator. jaki ruter jest zalecany do uzyskania lepszego wyniku? który agreguje więcej pasm.
 4. cześć, dla potomnych. potwierdzone. dysk typu 2242 działa bez problemu. dzięki za odp i pozdrawiam.
 5. witam, mieszkam na wsi i nie ma dostawcy stałego łącza na tej ulicy. jakiś czas temu z polecenia kupiłem ruter tp-link archer mr200. internet mam po przez kartę sim. nadajnik mam jakieś 3km od siebie, ale zasłaniają mi go drzewa. w ciągu dnia mam prędkość ściągania max 10Mb, a wieczorem spada do 1Mb. sąsiad pokazywał mi że ma 30Mb bez problemu wieczorem. ma ruter huawei(nie pamiętam modelu). i twierdzi że są najlepsze i moje problemy wynikają ze słabego rutera. osobiście uważam że to połączenie słabego rutera oraz drzew które mi zasłaniają(sąsiad jest kilka domów dalej i nie ma tego problemu. pytania: - czy rzeczywiście ten ruter jest taki słaby? - czy te kilka drzew może naprawdę robić duże problemy w odbiorze? - co zakupić? nowy ruter czy dodatkową zew antenę? i jaki ruter albo jaką antenę? nie chce iść w jakieś duże koszta bo jeden z dostawców twierdzi że pociągnie nam kabel w drugim kwartale 22. ale to jeszcze trochę czasu i nie jest pewne.
 6. hej, na spodzie jest napisany tylko model 840 na wew stronie obudowy jest etykieta, nie wiem czy to nr seryjny laptopa.
 7. cześć, dzięki za odpowiedź. czemu tam jest napisane SSD? to chyba G3. nie jestem pewien. te końcówki mnie interesują, slot jest jakby na dwa, a na dysku z przykładu są trzy?
 8. witam, co to za dysk wchodzi w wejście na zdjęciach? jaki interface? podeślijcie proszę przykładowe linki do ofert na necie.
 9. witam, mam problem z Geforce Now. prędkość internetu mam średnio 50Mbps.ale jak waplikacji Geforce now robię test sieci, to mam problem.mam info że przesyłanie strumieniowe na mojej sieci nie jest zalecane. gry mi lagują... tak, zrobiłem: restart rutera,restart PC, sprawdziłem sterowniki. co może być problemem?
 10. witam, mam problem z Geforce Now. prędkość internetu mam średnio 50Mbps.ale jak waplikacji Geforce now robię test sieci, to mam problem.mam info że przesyłanie strumieniowe na mojej sieci nie jest zalecane. gry mi lagują... tak, zrobiłem: restart rutera,restart PC, sprawdziłem sterowniki. co może być problemem?
×
×
 • Create New...