Jump to content

kzak33

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About kzak33

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. kzak33

  Cyberpunk 2077

  Ja z kolei gram w usłudze Nvidia Now na maks detalach i muszę powiedzieć, że gra wciąga. Jestem pod wrażeniem grafiki (grafika, miasto nocą, neony itd.)
 2. Poszukuję programu do czyszczenia plików ze sterownikami z nieużywanych urządzeń. Przesiadałem się na nowego laptopa i wykonałem klona dysku systemowego, teraz chciałbym usunąć wszystkie niepotrzebne sterowniki które nie odnoszą się do nowego sprzętu żeby nie potrzebnie nie powodowały błędów itd. Czy znacie może jakieś oprogramowanie do tego przeznaczone? Pamiętam że kiedyś był program Driver Sweaper, ale nie pracuje pod Windowsem 10.
 3. Boku obudowy? Nie masz na myśli tej spodniej klapy pod którą jest dostęp do dysku i RAM?
 4. Obniżanie napięcia procesora jest właśnie software'owo także po wywaleniu programu z autostartu nie będzie chyba śladu. Czy zapisują się jakieś logi w BIOS itd?
 5. Cześć wszystkim, Mam kilka pytań dotyczących warunków gwarancji Next Business Day w laptopach firmy Dell. Czy mogę modyfikować rzeczy wymienione poniżej bez utraty gwarancji? 1. Wymiana dysku na większy. 2. Wymiana pamięci RAM. 3. Obniżanie napięcia procesora przez oprogramowanie (np. program Intel XTU). Mam nadzieję, że umieściłem to pytanie we właściwym miejscu. Jeżeli nie to proszę o przeniesienie wątku.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.