Jump to content

Stefan8800

Użytkownik
  • Posts

    3
  • Joined

  • Last visited

Stefan8800's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

  • Week One Done Rare

Recent Badges

0

Reputation

  1. Siemka, chciałbym kupić wyżej wymienione ramy do combo 550 gaming plus z ryzenem 5600x ale niestety według tej stronki https://pangoly.com/en/compatibility/asus-tuf-gaming-b550-plus/ram nie mają QVL'a czyli trudno powiedzieć czy będą kompatybilne i czy nie będzie problemów. Może jednak ktoś ma doświadczenie z tymi ramami na tej płycie i mnie uspokoi, że wszystko powinno śmigać jak trzeba? A jeśli nie to jakie alternatywne ramy do 400 zł w takim razie brać?
  2. Siemka, chciałbym kupić wyżej wymienione ramy do combo 550 gaming plus z ryzenem 5600x ale niestety według tej stronki https://pangoly.com/en/compatibility/asus-tuf-gaming-b550-plus/ram nie mają QVL'a czyli trudno powiedzieć czy będą kompatybilne i czy nie będzie problemów. Może jednak ktoś ma doświadczenie z tymi ramami na tej płycie i mnie uspokoi, że wszystko powinno śmigać jak trzeba? A jeśli nie to jakie alternatywne ramy do 400 zł w takim razie brać?
  3. Siemka wszystkim. Kiszę się od 2011 roku na asrocku p67 i staruszku 2500k, ale dojrzałem do tego żeby w końcu go wymienić ;_; Wybiegłem z obiegu w paru ostatnich latach ale z tego co rozumiem to jeśli chodzi o mid endowe zestawy trzeba mocno się zastanowić czy postawić sobie wydajniejsze w grach intel 11400f ale na sockecie który nie da ci większych nadziei na przyszłość i drogą płytą główną albo coś na ryzenenie np. 3600 do którego stosunkowo tanie mobo pozwoli jeszcze na ewentualny upgrade w przyszłości ale kosztem wydajności względem intela 11400. Zupełnie się nie znam na płytach głównych obecnie i boję się że wtopie kasę w coś ze słabą sekcją zasilania albo z małą ilością przydatnych rzeczy, słabym chipem audio itd. Jeśli ktoś poleci mi dobre połączenie proc+płyta do 1500 zł będę naprawdę wdzięczny.
×
×
  • Create New...