Jump to content

90kuba90

Użytkownik
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

90kuba90's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • Dedicated Rare
 • First Post Rare
 • Conversation Starter Rare
 • Week One Done Rare

Recent Badges

0

Reputation

 1. Jeśli dasz same wyciągające to całe ciepło z budy pójdzie przez chłodnice i jak nic plus 8 stopni na procku. Pytanie jak to sensownie zrobić żeby Procek i karta miały jak najlepszą temperaturę. W pętli wyżej 1 chłodnica była wyciągająca, a druga na froncie 2x140 wciągająca. Pierwsza w stresie oddawała najwięcej ciepła z drugiej szło już letnie powietrze. Karta po kilkugodzinnej sesji miała max 42C, a procek 65C (2080ti i 9900k 5ghz).
 2. To co powiesz o moje dotychczasowej budzie jakie tu temperatury mogły być
 3. Cześć Co sądzicie o takiej konfiguracji? A może ktoś ma? Chodzi o montaż płyty głównej do góry nogami:-) Chłodnica od AIO na froncie pobiera powietrze z zewnątrz, karta ma wentyle do góry i dodatkowo nad nią na topie dam 3x140 też tłoczące z zewnątrz plus dwa wyciągające za kartą i za chłodnicą AIO.
 4. Dobra płyta już wybrana ASUS ROG Crosshair VIII Dark Hero idziemy na bogato jednak pamięci zostawię te co mam Gskill ripjaws 3600 CL14 zobaczymy jak to zatrybi ale zostaje chłodzenie. Poprzednio miałem custom loopa, temperatury gpu 42 i cpu 65 były super ale pierdzielenia z nim było przez 3 lata sporo (RTX 2080Ti i i9 9900K). Jak mi płyta padła to roboty pełno, najpierw spuść płyn, rozbierz chłodnice i rurki, wyjmij płytę. Dostałem wymienioną płytę i znowu zamontuj chłodnice i rurki, zalej płyn i odpowietrz 😞 Za stary jestem i wyrosłem. Z tego co sprawdzałem testy dark rocka pro 4 i noctuy nhd15 to szału nie ma.
 5. Gry i ma wytrwać co najmniej 5 lat (bez GPU bo często wymieniam).
 6. 1000 to na zapas pod rtx 4000:-) Płyta MSI MEG X570 UNIFY to też opcja szkoda tylko, że nie ma jeszcze x570s.
 7. Cześć po 20 latach wracam do AMD. Jaką płytkę polecacie i ramy do ryzena 9 5900x. Dużej ilości USB i gniazd M2 nie potrzebuje. Co do płyty chciałbym żeby była dobra sekcja zasilania, znośne temperatury i dobre audio. Poniżej to co wybrałem (GPU i DYSK MAM). https://www.x-kom.pl/lista/9ejj2grxg Plan jest taki żeby konwersje obudowy zrobić i GPU dać wiatrakami do góry i potem na topie 3 wiatraki prosto na kartę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.