Jump to content

Fidel

Stały użytkownik
 • Posts

  2027
 • Joined

 • Last visited

About Fidel

 • Birthday 03/26/1987

Contact Methods

 • Strona WWW
  http://
 • GG
  2905150

Profile Information

 • Skąd
  Przyłęków
 • Zainteresowania
  obijanie sie

Fidel's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

-11

Reputation

 1. No i właśnie wychodzi jakość opinii internetowych ekspertów. Czy co kupiłem jest super i lepsze od poprzedniego. Robi kawę a auto zaczęło produkować paliwo. Lepszy 3 letni goodyear wymoczony w plaku po golfie co wy... na autostradzie pościerany tu lepiej tu gorzej lekko wyząbkowany. Sprzedawcy tak samo polecają co mają a jak się ich podpytasz to wychodzi że swoją opinie wyciągają na podstawie tego że żadna nie wróciła. Tylko testy, niezależnych nie ma więc zostają te naklejki. Mimo że robione przez producentów to każdy nagina jak tylko może żeby mieć najlepszą ocenę. W ogólnym rozrachunku wychodzi na to samo.
 2. lepszy nowy chinol niż firmowa używka. Często są krzywo zużyte, auto potem ściąga itp. ADAC do kosza, opłacani przez koncerny, mieli przygotowane opony pod testy. Można się sugerować nalepkami a tam chińczyki wypadają czasami lepiej niż dwa razy droższe europejskie opony.
 3. Sorry za odgrzebanie tego tematu. Czy dam rade na DFI NF4 Ultra, uruchomić ATI 2 x 5850. Chodzi o koparke kryptowalut. Czyli bez CF itp. Same karty żeby działały. Trochę już wypadłem z tematu i nie wiem czy to ruszy. EDIT: Jak by ktoś szukał to działa, właśnie uruchomiłem tam 2 x 5850!!! Oczywiście bez CF itp, dwie niezależne karty
 4. BMW 528i 96r full znizek współwłaściciela - 405 zł. mbank Honda vtr 250 zero zniżek - 92zł Link4
 5. bateria za 1,5zł przetrwa max tyle co aku. Bo realnie mają po 1500 mah. A przy modelu na radio to już w ogóle.
 6. Chyba że komuś zależy na solidnej obudowie a nie na plastikowym sh... którym jest 90% rynku w tym momencie.
 7. Fidel

  Wiejski Tuning

  pozdrawiam znawców którzy po zdjęciu zrobionym widelcem potrafią stwierdzić jakość lakieru. Naklejki feee, reszta fajna :P
 8. no to co? golf td i olej z kauflanda
 9. Fidel

  Gran Turismo 5

  Gra ktoś na padzie? Macie tak że spusty (bo tam mam gaz i hamulec) nie są liniowe w całym zakresie? Przez to strasznie ciężko (prawie to niemożliwe) dać np 3/4 gazu czy hamulca. Mam oryginalnego DS3 z zestawu ze slimem 320gb. Na xboxie nie miałem takich problemów, ogólnie jakoś pad xa jest jakiś lepszy.
 10. Fidel

  Crysis 2

  To napiszę inaczej, parę nowych screenów: Crysis 2, leaked 49 days early. Do moda: tam nie ma linków do niczego nielegalnego.
 11. Fidel

  Gran Turismo 5

  Pograłem z tydzień i mam kilka plusów i minusów: Model jazdy, ilość samochodów, tras, remont silnika i usztywnianie nadwozia (coś pewnie daje) na plus Ale kopiowanie żywcem tras z GT4, auta standard też praktycznie żywcem z GT4. Ku..a 5 lat kopiowali te auta? Śmiech na sali. Tekstury na tych autach, drzewa na trasach, 16bitowy kolor!! brak przeźroczystości. Gra nie chodzi w ramce, nawet co drugiej niekiedy, brak Vsync. To nie jest gra na dzisiejszym poziomie. Mało ludzi online, brak jakiegoś automatycznego kolejkowania i tworzenia wyścigów dla graczy o podobnej mocy/wadze. Dym na granicy z samochodem, ktoś pisał że tego nie widać w ruchu. Bujda, aż szczypie po oczach. Kupa, a mogło być tak pięknie.
 12. Fidel

  PS Vita

  zdarzy się :P 0,5m miało być
×
×
 • Create New...