Skocz do zawartości

sobiepan92

Stały użytkownik
  • Postów

    43
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Ostatnia wygrana sobiepan92 w dniu 15 Czerwca

Użytkownicy przyznają sobiepan92 punkty reputacji!

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia sobiepan92

Contributor

Contributor (5/14)

  • One Year In Unikat
  • Dedicated Unikat
  • Collaborator Unikat
  • One Month Later
  • Week One Done

Najnowsze odznaki

2

Reputacja

  1. podobno norton jest problematyczny w przypadku problemów z filmami na yt
  2. sprawdź kondycję dysku, może jest uszkodzony
  3. a moze skorzystaj z programu który wyczyści rejestr, badx pomoze odinstalwać i usunie wszystkie pliki i wpisy w rejestrze?
  4. spróbuj uruchomić jakiegoś linuxa w wersji live i przetestuj jak wtedy będzie działał yt
  5. Cześć, mam wiekowy już serwer HP ProLiant ML150G6 i kontroler HP P410. Pierwotnie zrobiony był jeden Raid 1 i jeden dysk wyzionął ducha. Kupiłem drugi tak sam (148 GB) i 2 kolejne inne (1 TB) aby utworzyć kolejnego nowego Raida 1. Wsadziłem dysk i macierz się odbudowała. Następnie wyłączyłem serwer i wsadziłem 2 kolejne dyski do 2 kolejnych zatok. Kontroler ładnie wykrył te dyski, ale pierwsza macierz znów zaczeła się odbudowywać. Po ukończeniu nagle pojawia się ostrzeżenie Ma ktoś może pomysł jak rozwiązać ten problem? Drugi Raid utworzył się bez żadnych problemów i błędów. Wymieniany był dysk w pierwszej zatoce
  6. mam kartę gigabite i działa bez problemów od zakupu. Jedynym problemem jest trochę głośne chłodzenie w trybie boost 🙂
  7. przeinstaluj pakiet office, u mnie działa outlook działa prawidłowo
  8. hmm a intel nie byłby lepszy? Zastanawiałem się nad i5-12400 tylko nie bardzo orientuje się jaką płytę i pamięci dobrać
  9. Witacje, potrzebuje złożyć komputer dla znajomego do podstawoych zadań, bez gier więc zintegowana karta graficzna wystarczy. Zasilacz posiadam Seasonic Core GM-650.
  10. próbowałeś może wpiąć kamery do innego komputera?
  11. Mam Asrocka 7800XT i jestem bardzo zadowolny, brak jakichkowliek problemów. W innym komputerze mam RTX 4070 i były już problemy ze sterownikami 😉
  12. Pewnie masz rację. Założyłem troszkę starszy laptopa z Intel Core i7-7820HQ i Nvidia Quadro P4000 i ona ma 8 GB pamięci RAM. Chodzi na dedykowanej karcie bardzo dobrze, mimo starszych podzespołów. Także chyba doszliśmy do źródła problemu. Dzięki za pomoc. 🙂
  13. Pobierałem i starsze wersje sterowników z strony nvidii i to nic nie zmieniło. Podpytałem AI i stwierdził, że ten program nie jest kompatybilny z tą kartą graficzną ze wzgledu na to, że program działa na OpenGL 2.0 a karta graficzna RTX 3000 ma nowszą wersję co może stanowić problem. Nie wiem czy to może być prawda co sztuczna inteligencja wypisuje 😄 . Grafika to Nvidia Quadro RTX 3000 z 6 GB Vram-u.
  14. pasta była wymieniana na nową na procesorze i grafice system był instalowany od nowa sterowniki pobierałem przy pomocy narzędzia dell support asstant
×
×
  • Dodaj nową pozycję...