Jump to content

Mizc

Stały użytkownik
 • Content Count

  360
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Mizc

 • Rank
  Uczestnik
 • Birthday 08/29/1982

Contact Methods

 • Strona WWW
  http://
 • GG
  0

Profile Information

 • Skąd
  Warszawa
 • Zainteresowania
  IT, motocykle, sport, gry video, miłe panie :)
 1. Piosenka o smutnym programiście :sad:
 2. Jednak kupiłem LG L1970HR :) Wypada nieznacznie lepiej w recenzjach, mimo, że jest na tej samej matrycy. Przykład tutaj (X-Bit Labs). Nie żałuję zakupu, jestem baardzo zadowolony B-) Dzięki za pomoc.
 3. Też mi się wydawało, że to to samo, do czasu jak wszedłem na LINK. Sugerują tam, że wersja BF ma dodatkowo F-Engine. Obie wersje (L1960TR i L1960TR-BF) tutaj mają kąty 170. A z kolei na stronce Siriusa dla wersji L1960TR są kąty 160. Na polskiej stronie LG nie ma tego modelu (jest TQ), za to na czeskiej jest L1960TR z kątami 170. Zupełna paranoja :unsure: Czyli mam przyjąć, że L1960TR, L1960TR-BF, L1960TR-SF to to samo, mają kąty 170 i wszystkie mają F-Engine, czy może LG wydawało co jakiś czas nową, poprawioną wersję tego modelu?
 4. Witam, przymierzam się do zakupu jednego z monitorów z tematu i mam pytanie. Czym się różnią podane dwa modele, co oznacza końcówka BF? Nie doszukałem się tego w specyfikacji, a na infolinii LG nie potrafili mi udzielić odpowiedzi. A może to ten sam model?
 5. Poszukuję napisów do sezonów 8 i 9 do serialu "The X-Files". Chodzi mi konkretnie o napisy ze strony http://napisy.gwflota.com (Think Thank), która jakiś czas temu padła. Jeżeli ktoś ma, to poproszę o info na priv. Mam napisy do pierwszych 7-miu sezonów, mogę się wymienić :)
 6. Nie ma co się pieprzyć z dłużnikami 8) http://youtube.com/watch?v=x01B7ECu5uM
 7. Młody pracownik i stary idą razem do pracy. Młody - stosy kserówek, teka wypchana książkami, prezentacjami. Stary idzie na luzaka, tylko reklamówka z jabłkiem i kanapka... Młody mówi z podziwem: - No no, po tylu latach pracy, to pan ma to wszystko w głowie? - Nie, synu - w duupie...
 8. Mizc

  Van Buren

  Wiem, ale chodzi mi o samą tendencję pokazującą w jakim kierunku poszli twórcy Van Burena. Nie spodziewaj się, że teraz Bethesda zawróci, imho pójdzie nawet dalej -> będzie klapa. Oczywiście chciałbym się przyjemnie rozczarować ale to już chyba tylko marzenie.
 9. Mizc

  Van Buren

  Coś czuję, że ten Van Buren już był robiony pod dzieciaki 12+. <_< Rewelacyjny, dorosły klimat F1 i F2 pewnie by zniknął, choćby dzięki ocenzurowanym dialogom, czy np. usunięciu efektownych animacji śmierci. Czerwona chmurka po oddaniu serii z uzi czy z miniguna? wtf? :mad: Dla cukierkowej grafiki odpalam Final Fantasy, a nie Fallouta. Coraz bardziej sceptycznie podchodzę do F3, wątpię, żeby choć w części był tak dobry jak poprzednicy. Ale co zrobić, dzisiaj liczy się kasa, którą najłatwiej wypompować z rodziców g0wniarzy. Nie ma już gier dla wąskiej grupy odbiorców. :-|
 10. Mizc

  Ca Wawrzyszew

  Myślę, że chodzi o centralę przy ul. Wólczyńskiej tuż przy skrzyżowaniu z ul. Wolumen.
 11. Pomyśleć, że kiedyś miałem czas, żeby spędzić 165h z FFX :rolleyes: Trochę mniej i z FFVII i z FFVIII + ze 100h z FFX-2. A dziś nie mam czasu odpalić konsoli... :unsure: Co zrobić, nadrobię zaległości na emeryturze :lol2: Co do XIII to czekam tak samo jak na poprzednie części, może dane mi będzie zagrać. IMO to gra wybitna, jak (prawie) każda część tej serii. I jak poprzednio miliony graczy kupią konsolę właśnie dla tego tytułu.
 12. Mizc

  Wii

  Byłeś na WGE i WGK?
 13. google.com Fraza: C++ change float precision pierwszy link
 14. Taaak, przyznał się mimo, że nie był. Wierzysz w cuda? Gdyby tylko podpisał lojalkę, to nie byłoby po co się przyznawać. Nic by na niego nie znaleźli. W sumie nie należę do tej instytucji (KK), ale będąc obiektywnym, skoro członkowi Hitler Jugend można było wybaczyć i został on głową Kościoła Katolickiego (tak, po prostu najlepszy kandydat z możliwych), to dlaczego nie wybaczyć szpiclowi SB i nie wybrać go na jakiegoś tam metropolitę? Dla wyjaśnienia: pewnie wybaczyłbym i obydwu z nich, ale na pewno nie powoływał ich na takie stanowiska.
 15. Nikt nie pomógł, bo ciężko znaleźć cokolwiek tańszego niż chello i jednocześnie godnego polecenia. http://www.upc.pl/pdf/parametry_techniczne%20_200609.pdf Zwróć uwagę, że przy chello easy masz 10GB miesięcznego limitu na ściągane dane. Za to cena to chyba 59zł, nie 89: http://www.chello.pl/Produkty/Produkty/chello_easy/ Są też promocje: http://www.upc.pl/internet/promocje/easy_cc Chyba kiepsko szukałeś. Alternatywa: http://www.aster.pl/newsite/139.html Brak limitów na pobierane dane, ale sporo wyższe ceny.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.