Jump to content

monocyklista

Stały użytkownik
 • Posts

  140
 • Joined

 • Last visited

About monocyklista

 • Birthday 04/16/1981

Contact Methods

 • Strona WWW
  http://www.jerzyszczur.yoyo.pl
 • GG
  750679

Profile Information

 • Skąd
  Szczurowo
 • Zainteresowania
  muzyka - d'n'b, jungle<br />sztuki walki - oyama karate <br />książki, filmy - sf, horror

monocyklista's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Witam, może tutaj mi ktoś pomoże. Zainstalowałem gierkę i po odpaleniu ekran robi się czarny i nic się nie dzieje :/ Przez chwilę zaczyna coś ładować, ale się zatrzymuję i mogę czekać do końca świata, a i tak nic się nie stanie :/ Czy ktoś miał podobny problem?? stery 93.71. sprzęt jak w podpisie.
 2. monocyklista

  Joost

  ja również chętnie skorzystałbym z zaproszenia.
 3. Jeżeli chcesz, żeby wszystkie strony wyglądały tak samo to korzystaj z kaskadowych arkuszy stylów (CSS). O szczegóły pytaj google.
 4. Barthezzo dzięki - doszło. SGJ dzięki - nawet nie wiedziałem że tak się da :] Generalnie problem rozwiązany. Można zamknąć.
 5. Witam. Muszę przygotować prezentację. Na stronie microsoftu znalazłem ciekawie wyglądający szablon slajdów. http://office.microsoft.com/pl-pl/template...5&av=ZPP000 Niestety pracuję na Office2k3 i on nie chce wczytać poprawnie tego szablonu. Prośba dla osób które mają PP2k7 - czy ktoś mógłby ściągnąć powyższy szablon, zarzucić w PP, zrobić fullscreena i snapshota - a efekt w postaci pliku graficznego (najlepiej png bo bezstratny) wysłać mi na maila jerzyszczur@tlen.pl Tło mi wystarczy, z resztą sobie poradzę :] Dzięki. PS. Chyba że ktoś zna stronkę z ciekawymi szablonami do PP?
 6. a ja bym to polecił http://www.kurshtml.boo.pl/
 7. Zawsze mi się wydawało, że taki topic był... http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=47576
 8. A czy ktoś miał możliwość porówniania tych głośników (G500) z Creative T5400 (ew. T5900 - to praktycznie to samo) - mam je w chwili obecnej i zastanawiam się nad zmianą na coś lepszego :] Nie chodzi o moc, a o jakość dźwięku - w 5400 przednie satelitki są dwudrożne (to prawdopodobnie i tak tylko pic, ale mimo wszystko...) natomiast w G500 nie.
 9. Witam, mam pytanie odnośnie procesów które znalazły się w autostarcie po instalacji sterowników z x-fi. Szczególnie interesują mnie te dwa wpisy: AudioDrvEmulator ("c:\program files\creative\shared files\module loader\dllml.exe" -1 Audiodrvemulator "c:\program files\creative\shared files\module loader\audio emulator\auddrvem.dll") RCSystem (c:\program files\creative\shared files\module loader\dllml.exe Rcsystem * -startup) Czy ktoś próbował je usunąć? Czy są wogóle potrzebne do sprawnego działania?
 10. Dokładnie o to mi chodziło. Już wszystko wiem. Dzięki raz jeszcze.
 11. Witam, wieki temu w jakiejś gazecie komputerowej znalazłem opis jak przy pomocy któregoś z windowsowych poleceń napisać skrypcik, ktory jest pomocny w przypadku podpinania komputera/laptopa w wielu różnych miejscach - podczas startu systemu daje on możliwość wyboru jakie ustawienia mają być aktualnie wybrane. Czy ktoś wie jak się ten programik/polecenie nazywało? Sama nazwa mi wystarczy, resztę sobie wygoogluję. Chyba, że jest z tym trochę więcej zabawy, to prosiłbym o krótkie wyjaśnienie. Dzięki.
 12. Ja poleciłbym jako przeglądarkę do WWW K-Meleon - bardzo małe wymagania sprzętowe.
 13. http://swgalaxies.datastart.hu/modules/Vid...der-loituma.swf
 14. monocyklista

  Fallout 2

  A próbowałeś włączyć w trybie zgodności z win98 i wyłączyć kompozycje wizualne dla F2?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.