Jump to content

TigerA1

Stały użytkownik
 • Content Count

  89
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About TigerA1

 • Rank
  Uczestnik

Contact Methods

 • Tlen
  0
 • Strona WWW
  http://www.gl.waw.pl
 • GG
  4814019

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa
 1. Witam Czy da się włączyć w biosie AHCI jeżeli jest już zainstalowany system ? (instalowany był gdy włączony był inny tryb "enhanced IDE) Tzn. włączyć się pewnie da tylko czy będzie działało ?
 2. TigerA1

  Asus P5q Deluxe

  cukierków sobie kup za 300 ;)
 3. TigerA1

  Asus P5q Deluxe

  Kupiona październik 2008 (nadal na gwarancji-36 miesięcy) w 100% sprawna fotki: http://tnij.org/dywt cena: 480 pln
 4. Mam dokładnie to samo z ati 4850, (były wątki o moim problemie) zmieniłem zasiłkę i to samo (miałem bequiet teraz chief'a) teraz mam nową kartę i to samo !!!. Poza tym na zagranicznych forach jest mnóstwo wątków o podobnym problemie ... U siebie obstawiam płytę albo proca. Sprawdź czy jak zjedziesz z ustawień w grze czy masz tak samo, bo ja nie! aha tylko jak zmieniłem grafe na gefor'a a wczesniej na kanapkę od ati to problemu nie miałem, więc dla mnie to zagadka nie lada... Możę moja płyta (sztuka, nie model !!) nie lubi 4850 ?
 5. Podłącz dysko do kompa (rozumiem że jest już tam jakiś dysk z windą)a potem możesz partycje zrobić programem np. partition magic. Jeśli nie masz dysku i na tym ma byc system to analogicznie, podłączasz dysk ustawiasz wielkość podstawowej partycji pod XP np 25 GB, instalujesz system. Po zainstalowaniu partition magic pomoże podzielić dysk na odpowiednie partycje według uznania.
 6. Obowiązujące prawo mówi wyraźnie, że jeżeli nie ma takiego samego modelu sprzętu, który reklamujemy a reklamacja została uznana to należy zaproponować klientowi towar o identycznych właściwościach bądź lepszy. Oczywiście po uzgodnieniu z klientem. Tyczy się to sytuacji kiedy nie mają czegoś bo akurat zabrakło w magazynie bądź przestało być produkowane. (reklamacja/wymiana reklamacyjna powinna być zrealizowana w ciągu 14 dni, bądź jeżeli musi się przedłużyć należy klienta o tym poinformować) Najczęściej porządne firmy proponują o ząbek lepszy sprzęt. Szkoda że LG tak postępuje jak pisze kolega. Tez mam LG i to parę rzeczy w domu, łącznie z TV :(
 7. hmmm sygnatura jakaś taka dziwna ? chyba ją juz gdzieś widziałem ale nie pamiętam gdzie ?
 8. temperatury możesz zapisać GPU-Z a tak btw jaki palit ? bo ja z sonickiem 4850 mam podobnie, na gwarze nie wymienili bo im ati tool dziłał przez 1,5 h a mi gry wywala po 30 min czasem po 1h.
 9. w7 nie toleruje "rozebranych" tapet na pilpicie ? ;)
 10. Ja nie mam problemów z filmami ani mp3/4, więc może coś ze sprzętem/sterami ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.