Skocz do zawartości
MarasK

Padła mycha, czy wirus

Rekomendowane odpowiedzi

Ello!

Mam następujący problem: czasem jak nie ruszam mychą to kursor sam mi się przemieszcza! Nie wiem czy to wina tego, że wymieniłem diody podświetlające na niebieskię (oprócz tej czerwonej pod spodem), czy to jakiś śmieszny wir? Co o tym myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ello!

Mam następujący problem: czasem jak nie ruszam mychą to kursor sam mi się przemieszcza! Nie wiem czy to wina tego, że wymieniłem diody podświetlające na niebieskię (oprócz tej czerwonej pod spodem), czy to jakiś śmieszny wir? Co o tym myślicie?

Ja z moją miałem dokładnie to samo. Zmieniłem podkładę na jednolicie czarną i problem zniknął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jejku po co ci taki tuning myszki :) calkiem mozliwe ze wine za to ponosza twoje przerobki :).

ale moze byc tez inna przyczyna:

tak jak tu ludzie napisali zla, brudna podkladka (do optykow najlepeij jednolitego koloru i szmaciana).

mogla ci sie tez oczywiscie uwalic myszka wtedy juz nic nie zrobisz.

mozesz miec tez myszke tzw. za 20zł. te optyki nadaja sie chyba tylko do jezdzenia po chodniku :) sam kiedys mialem zaszczyt na takiej pracowac i klikniecie w jakis maly element bylo nie lada problemem :)

jak kupowac optyka to tylko dobrego najlepiej z >800dpi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm mam nadzieję, że da się jeszcze coś z tym zrobić :/ a podkładki sie jeszcze nie dorobiłem. Mycha to A4Tech coś tam za 45zł i do tej pory (przed modem) spisywała się super. Myślicie, że odłączyć te 2 dodatkowe diody?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm mam nadzieję, że da się jeszcze coś z tym zrobić :/ a podkładki sie jeszcze nie dorobiłem. Mycha to A4Tech coś tam za 45zł i do tej pory (przed modem) spisywała się super. Myślicie, że odłączyć te 2 dodatkowe diody?hmmm mam nadzieję, że da się jeszcze coś z tym zrobić :/ a podkładki sie jeszcze nie dorobiłem. Mycha to A4Tech coś tam za 45zł i do tej pory (przed modem) spisywała się super. Myślicie, że odłączyć te 2 dodatkowe diody? BTW. Na [brzydkie określenie na linuksa]u nie zauważyłem tego efektu O_o ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...