Skocz do zawartości
kosmalka

Jak nagrać płyte VCD i SVCD !- pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam film w formacie *.avi, który bez problemu mozna odtwarzac w kompie, ale mam tez stacjonarne DVD, które obsługuje płyty Vcd i SVCD. Chciałbym cnagrac ten film jako VCD lub SVCD, abym mógł odglądac go na DVD, ale nie wiem czy jest to możliwe i jak tego dokonać.

 

Bardzo prosze o pomoc - pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli sa to filmy z dubingiem to osobiście polecam Nero i opcje nagraj VCD lub SVCD - szybko bez stresu- jakośc hm... zależy od .avi - kupe bajek tak zrobiłem.Tylko przygotuj płyty 800MB - włącz overburning w nero - oraz w opcjach zaawansowanych zmień rozmiar dozwolonego maksymalnego rozmiaru CD /Preferencje->Ustawienia zaawansowane->Max dlugośc CD/ zmień na ok 90 minut.Prędkośc zależy od kompa - przy moim starym kompie Celeron 400 /zrobiony na 500/szlo 5/6 godzin a i czasem i lepiej.Teraz na Duronie 1800 idze w czasie rzeczywistym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam tesh pytanko z tej beczki, mam 3 pliki *rmvb i jak moge je wypalic na vcd ??? musialbym najpier na avi przerabiac ??? jezeli tak to w jaki sposob ?jestem laikiem w tych sprawach :)

Hmm, ja RMVB przerabiałem wprawdzie na mpeg4 za pomocą skryptu AVS - ale troche mieszania jest.

 

Słyszałem, że dobrze z tym formatem radzą sobie programy:

WinAVI Video Converter

Direct Media Convert

 

Spróbuj i podziel się wrażeniami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uuuuu...mnie załatwiłeś... jakie pliki? chyba czas "złożyć klawiature...co to za rozszeżenie ? napisz pomyślimy...sorki jestem po "wrednym" dniu w pracy...

to jest tak jakby real one player :), dosyc dobra kompresja i przyzwoita jakosc

adrianadik napisał:

ja mam tesh pytanko z tej beczki, mam 3 pliki *rmvb i jak moge je wypalic na vcd ??? musialbym najpier na avi przerabiac ??? jezeli tak to w jaki sposob ?jestem laikiem w tych sprawach

 

 

Hmm, ja RMVB przerabiałem wprawdzie na mpeg4 za pomocą skryptu AVS - ale troche mieszania jest.

 

Słyszałem, że dobrze z tym formatem radzą sobie programy:

WinAVI Video Converter

Direct Media Convert

 

Spróbuj i podziel się wrażeniami

Dobra, poprubuje i dam znac jak cos sie wykombinuje :)

UPDATE!!!

No dzieki, wszystko sie ladnie konvertuje progsem WinAvi :) WIELKIE DZIEKI :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...